Znajdź swój Wymarzony Samochód

Marka
Model
Cena
leasing samochodów - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Leasing samochodów osobowych, auta poleasingowe - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Leasing samochodów osobowych, auta/samochody poleasingowe, wynajem długoterminowy samochodów, cesja leasingu – Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA.

W skład naszej oferty wchodzą: leasing samochodów osobowych, auta/samochody poleasingowe, wynajem długoterminowy samochodów, cesja leasingu takich marek jak: Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA i nie tylko.

Jeśli myślisz o zmianie auta, AUTOFEE jest doskonałą platformą dla Ciebie. Posiadamy oferty wielu marek i modeli samochodów najlepszych producentów. Oferujemy różne formy finansowania, takie jak leasing, kredyt samochodowy czy pożyczka. Współpracujemy z wieloma dealerami samochodowymi, bankami komercyjnymi oraz firmami leasingowymi. Ponadto pośredniczymy w cesji leasingu a także zakupie samochodów poleasingowych. To wszystko w jednym miejscu, to wszystko w AUTOFEE. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Każda osoba rozważająca zmianę auta z pewnością znajdzie u nas ofertę najkorzystniejszą do swoich potrzeb i preferencji.

Jak działamy?

leasing samochodów osobowych - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
samochody poleasingowe - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
Z AUTOFEE proces zakupu nowego auta jest szybki, przyjemny i bezpieczny. Realizujemy nasze działania w 4 podstawowych krokach.
 • KROK 1 – WYBÓR ODPOWIEDNIEGO SAMOCHODU – w naszej ofercie posiadamy samochody takich marek jak Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus i KIA. Wybierz spośród nich ten, który odpowiada Twoim potrzebom.
 • KROK 2 – WYBÓR ODPOWIEDNIEGO FINANSOWANIA – w ramach naszej działalności oferujemy zróżnicowane formy finansowania, tak aby wpisać się we wszystkie potrzeby naszych klientów. Wybierz te najbardziej odpowiednie dla siebie.
 • KROK 3 – ZAWARCIE UMOWY – jeśli wybrałeś już swój wymarzony samochód oraz właściwą dla Twojego budżetu opcję finansowania teraz należy sfinalizować umową wybrane przez Ciebie opcje. Umowę możesz podpisać osobiście we wskazanym przez nas punkcie, jak też bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
 • KROK 4 – ODBIÓR SAMOCHODU – teraz pozostaje tylko przekazanie auta w Twoje ręce. Możesz je odebrać osobiście w kilku wybranym miejscach bądź skorzystać z bardziej komfortowej opcji, w której to my dostarczymy auto prosto pod Twoje drzwi.

W każdym z wyżej wymienionych kroków jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każdym etapie nasi eksperci i doradcy służą Ci swoją pomocą, udzielając cennych wskazówek i odpowiadając na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Jeśli szukasz nowego samochodu ważnym krokiem jest podjęcie decyzji, w jaki sposób sfinansujesz swój nowy pojazd. Jeśli nie masz pieniędzy bądź po prostu nie chcesz od razu zakupić samochodu, możesz skorzystać z dostępnych w AUTOFEE opcji finansowania rozkładając kwotę na comiesięczne spłaty.

Istnieją różne rodzaje finansowania samochodu, które dają Ci możliwość pożyczenia pieniędzy potrzebnych na zakup nowego lub używanego samochodu, elektrycznego, hybrydowego lub tradycyjnego samochodu na paliwo, lub jeśli wolisz, możesz go „wypożyczyć”, zanim podejmiesz decyzję, aby go kupić.

Z jakich opcji finansowania możesz skorzystać w AUTOFEE?

 1. Leasing – Leasing samochodów osobowych cieszy się dużą popularnością, skierowany zarówno do przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Leasing samochodów osobowych pozwala na użytkowanie pojazdu od dealera przez uzgodniony czas w ramach miesięcznej ustalonej opłaty, a nie za pełną cenę samochodu. Najczęściej podczas okresu trwania leasingu obowiązuje gwarancja producenta na auto, więc ryzyko ponoszenia kosztów napraw z własnej kieszeni jest niewielkie. Po zakończeniu czasu leasingowania samochód można z reguły wykupić na własność, można również dany pojazd zwrócić do leasingodawcy i wymienić auto na inny, nowszy model.
 2. Kredyt samochodowy – w przypadku osobistego kredytu samochodowego zazwyczaj otrzymujesz pełną kwotę za jednym razem, dzięki czemu możesz od razu kupić samochód. Pożyczkę spłacasz w stałych miesięcznych ratach. Miesięczne spłaty mogą być wyższe niż w przypadku innych form finansowania, ale nie będziesz musiał stawiać czoła żadnym ograniczeniom i jeśli chcesz, możesz sprzedać samochód przed końcem okresu kredytowania. W AUTOFEE współpracujemy z wieloma bankami, które posiadają interesujące oferty kredytów samochodowych. Aby uzyskać tę formę finansowania, musisz posiadać określoną zdolność finansową oraz zostać pozytywnie ocenionym przez bank. Pośredniczymy w kontaktach pomiędzy Tobą a bankiem oraz pomagamy Ci dopełnić wszystkich formalności.
 3. Pożyczka – określana mianem pożyczyki leasingowej, posiada cechy leasingu oraz kredytu. Jest udzielana przez firmy leasingowe i z reguły wymaga dopełniana mniej formalności niż kredyt bankowy. Przyznawana na zakup środków trwałych na określony w umowie czas. Dzięki naszej współpracy z wieloma firmami leasingowymi z AUTOFEE proces uzyskania takiej pożyczki jest niezwykle szybki i prosty.
 4. Wynajem długoterminowy – dostępny zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wynajem długoterminowy stanowi świetną alternatywę dla leasingu. Proces wynajmu auta jest bardzo prosty i nie jest wymagana kontrola kredytowa. Bez trudu i zbędnych formalności podczas wynajmu można wymieć auto na inny model. Jest to bardzo elastyczna forma finansowania auta, dla tych którzy nie potrzebują stabilności na długą metę, a cenią sobie wysoką jakość usług oraz komfort jazdy.
samochody poleasingowe osobowe - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
cesja leasingu - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

W AUTOFEE oferujemy również samochody poleasingowe osobowe

W AUTOFEE oferujemy Państwu osobowe samochody poleasingowe w bardzo dobrym stanie technicznym oraz atrakcyjnych cenach. jeśli poszukujesz nowego auta z niewielkim przebiegiem z pewnością warto przejrzeć oferowane przez nas samochody poleasingowe osobowe

Samochody poleasingowe świetnie wpisują się jako rozwiązanie pomiędzy kupnem nowego auta a zakupem używanego. Decydując się na auta poleasingowe klienci mają wgląd do historii serwisowania. Leasingowane samochody są objęte regularnym serwisem, co wpływa na ich jakość i jest dużym plusem dla kolejnego posiadacza takiego auta. Zatem samochody osobowe poleasingowe są doskonałym jakościowym i bezpiecznym rozwiązaniem. Kolejnymi atutami w przypadku zakupu takiego auta jest również jego wiek i przebieg. Choć czasem przebieg może być duży, wiek samochodu poleasingowego z pewnością wpływa na korzyść zakupu auta poleasingowe

Ponadto w AUTOFEE można skorzystać z cesji leasingu. Z opcji leasingu samochodowego najczęściej korzystają przedsiębiorcy. Jest to świetna opcja, aby flota samochodowa w stosunkowo niskich kosztach była na najwyższym poziomie. Leasing zawsze zawierany jest na czas określony. Jednak zdarzają się różne sytuacje i powody, dla których leasingobiorca chce zrezygnować z wybranego przez siebie leasingu. Wówczas doskonałym rozwiązaniem jest cesja leasingu, która w porównaniu z wcześniejszym wykupem auta czy zwrotem samochodu do leasingobiorcy nie wiąże się z kosztami finansowymi. Cesja leasingu inaczej zwana przejęciem leasingu to nic innego jak przeniesienie przez leasingobiorcę praw i obowiązków wynikających z umowy leasingu na osobę trzecią. W tym przypadku konieczne jest zawarcie pisemnej umowy cesji leasingu, na podstawie której prawo do korzystania z określonego auta, a także obowiązek uiszczania za niego opłat przechodzi na osobę trzecią. W AUTOFEE pośredniczymy w zawarciu umowy cesji leasingu – przygotowujemy i wystawiamy ogłoszenie, które trafia do zainteresowanych klientów, następnie pomagamy Ci sfinalizować umowę.

auta poleasingowe- Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

W AUTOFEE oferujemy sprawdzone i niezawodne marki samochodów, wszystko dla najwyższego komfortu naszych klientów. Polecamy:

 1. AUDI – to luksusowa niemiecka marka niepodobna do żadnej innej na rynku, będąca liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii, które nie tylko poprawiają wrażenia z jazdy, ale także zapewniają spokój ducha. Dzięki wspaniałym funkcjom, takim jak ekskluzywny w swojej klasie system Quattro, który łączy lekkie materiały w celu uzyskania niższej masy i niższego zużycia paliwa, cecha ta, której brakuje konkurentom z napędem na dwa koła. Najważniejsze informacje techniczne i osiągi nie kończą się na tym, zobacz, jak Audi wyprzedza konkurencję w wielu kategoriach wybierając właśnie tą markę w AUTOFEE.
 2. HYUNDAI – ta marka jest swoistą organizacją charytatywną, zorientowaną na społeczność i wysoko ceni przemyślenia i opinie swoich pracowników podczas procesu projektowania i podejmowania decyzji. Pojazdy Hyundai są tworzone przez ludzi dla ludzi. Wierzą w charytatywne i przyjazne dla środowiska sposoby sprzedaży swoich samochodów. Hyundai jest znany z tego, że każdy nowy Hyundai obejmuje standard America’s Best Warranty. Daje to dodatkowy spokój ducha i wspiera zaangażowanie firmy Hyundai w dostarczanie pojazdów wysokiej jakości i niezwykłej niezawodności.
 3. RENAULT– projektuje i konstruuje pojazdy silnikowe od ponad 120 lat, tworząc spuściznę wynalazków, innowacji i ducha rywalizacji, który napędza do doskonałości. Zdobyte bogate doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w konstrukcji, osiągach i jakości każdego sprzedawanego przez samochodu Renault. Jesteśmy pewni, że Twoje nowe Renault zapewni Ci wiele kilometrów niezawodnej i przyjemnej jazdy.
 4. DACIA – wyróżnia się niekonwencjonalnym duchem w świecie motoryzacji. Sekret tkwi w ich pragmatycznym podejściu. W coraz bardziej złożonym świecie Dacia nie zapomina o tym, co najważniejsze: aby nowe samochody były dostępne dla jak największej liczby osób. W Dacii wszystko jest jasne i proste, abyś mógł wybrać i cieszyć się swoim samochodem bez obaw. Od projektu po produkcję i sprzedaż pojazdu Dacia na każdym kroku stara się optymalizować koszty, dlatego ich samochody są sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach.
wynajem długoterminowy - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
 1. PEUGEOT – to jedna z najstarszych marek samochodowych we Francji. Reputacja Peugeota tradycyjnie sprowadza się do tworzenia dobrze zbudowanych samochodów o doskonałym komforcie jazdy i prowadzeniu. Jednym z powodów, dla których modele Peugeot są tak niezawodne, może być prostota modeli. Niektóre modele Peugeota są również szybkie w naprawie, a im mniej czasu model spędza poza drogą, tym lepszy jest ich wynik niezawodności.
 2. MERCEDES – Mercedes-Benz Group to jedna z odnoszących największe sukcesy firm motoryzacyjnych na świecie. Mercedes-Benz Group jest jednym z wiodących światowych dostawców samochodów premium, luksusowych oraz vanów. Jako pionier inżynierii motoryzacyjnej, Mercedes -Benz postrzega kształtowanie przyszłości motoryzacyjnej w bezpieczny i zrównoważony sposób zarówno jako motywację, jak i zobowiązanie. W związku z tym firma koncentruje się na innowacyjnych i ekologicznych technologiach, a także na bezpiecznych i doskonałych pojazdach, które zarówno urzekają, jak i inspirują.
 3. BMW – Unikalna stylistyka BMW, jakość produkcji i ostre elementy stylistyczne znajdują odzwierciedlenie w ich wyjątkowych pojazdach, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Jako czołowy niemiecki producent samochodów BMW stosuje wysokiej jakości materiały, technologię i metody produkcji.
 4. TOYOTA – japoński koncern motoryzacyjny działający od 1937 roku. Zanim Toyota trafi do sprzedaży jest testowana do granic możliwości. Każdy nowy model pokonuje dystans równy dwuipółkrotnemu okrążeniu świata, co oznacza, że możesz spokojnie eksplorować te samochody bez zastanowienia.
 5. LEXUSLexus należy w całości do Toyota Motor Corporation. Marka premium która wykorzystuje inspirujące wzornictwo, nieustanną innowacyjność i nieskrępowaną wydajność, przekształcając je w pasjonujące, poruszające doświadczenia.
 6. KIA –  w badaniu niezawodności pojazdu zajmuje wysokie miejsce wśród marek na rynku masowym. Badanie określa długoterminową niezawodność, mierząc liczbę problemów w trzyletnich pojazdach w dziewięciu głównych kategoriach. Od projektu po technologię, przez materiały i po funkcje bezpieczeństwa, Kia nieustannie wprowadza innowacje i unowocześnia całą ofertę.
Leasing wynajem Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej, a także do bezpośredniego kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością udzielą Państwu wszystkich niezbędnych porad.

Stare

lorem ipsum

Jak to działa?

Wybierając swój wymarzony samochód z oferty AutoFee.pl masz dostęp do wysokich rabatów, które nie są szeroko dostępne na rynku. Doradcy AutoFee.pl pomagają w całym procesie oraz w wyborze najkorzystniejszych opcji.

4 kroki do Twojego nowego samochodu

Chcesz kupić nowe auto? Pomożemy Ci je znaleźć, dobierzemy najlepsze finansowanie, wszystkie formalności, związane z zakupem i rejestracją, dopełnią za Ciebie nasi doradcy, a samochód odbierzesz w wybranym salonie lub dostarczymy Ci pod dom.

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO SAMOCHODU

Współpracujemy z ponad 150 dealerami w całej Polsce, dlatego dajemy Ci największy wybór aut w najlepszych cenach i dostępnych o ręki.

Wybierz finansowanie i zarezerwuj samochód

Współpracujemy z 15 firmami leasingowymi i 10 bankami kredytującymi zakup nowego samochodu. Najlepszą ofertę poznasz już w 30 minut i możesz od razu dokonać rezerwacji auta.

Podpisz umowę finansowania

Dokumenty podpiszesz bez wychodzenia z domu lub firmy, a dzięki rabatowi z tytułu finansowania od AutoFee.pl, ostateczna cena samochodu będzie dla Ciebie korzystniejsza!

Odbierz swój nowy samochód

Po nowe auto pojedziemy z Tobą do każdego salonu w Polsce lub dostarczymy Ci je pod dom. Z doradcą AutoFee.pl odbierasz zawsze zarejestrowany i ubezpieczony już samochód.

nowe?

lorem ipsum

Jak działamy?

Z AUTOFEE proces zakupu nowego auta jest szybki, przyjemny i bezpieczny. Realizujemy nasze działania w 4 podstawowych krokach.

Krok 1

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO SAMOCHODU

W naszej ofercie posiadamy samochody takich marek jak Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus i KIA. Wybierz spośród nich ten, który odpowiada Twoim potrzebom.

Krok 2

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO FINANSOWANIA

W ramach naszej działalności oferujemy zróżnicowane formy finansowania, tak aby wpisać się we wszystkie potrzeby naszych klientów. Wybierz te najbardziej odpowiednie dla siebie.

Krok 3

ZAWARCIE UMOWY

Jeśli wybrałeś już swój wymarzony samochód oraz właściwą dla Twojego budżetu opcję finansowania teraz należy sfinalizować umową wybrane przez Ciebie opcje. Umowę możesz podpisać osobiście we wskazanym przez nas punkcie, jak też bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Krok 4

ODBIÓR SAMOCHODU

Teraz pozostaje tylko przekazanie auta w Twoje ręce. Możesz je odebrać osobiście w kilku wybranym miejscach bądź skorzystać z bardziej komfortowej opcji, w której to my dostarczymy auto prosto pod Twoje drzwi.

W każdym z wyżej wymienionych kroków jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każdym etapie nasi eksperci i doradcy służą Ci swoją pomocą, udzielając cennych wskazówek i odpowiadając na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jeśli szukasz nowego samochodu ważnym krokiem jest podjęcie decyzji, w jaki sposób sfinansujesz swój nowy pojazd. Jeśli nie masz pieniędzy bądź po prostu nie chcesz od razu zakupić samochodu, możesz skorzystać z dostępnych w AUTOFEE opcji finansowania rozkładając kwotę na comiesięczne spłaty. Istnieją różne rodzaje finansowania samochodu, które dają Ci możliwość pożyczenia pieniędzy potrzebnych na zakup nowego lub używanego samochodu, elektrycznego, hybrydowego lub tradycyjnego samochodu na paliwo, lub jeśli wolisz, możesz go „wypożyczyć”, zanim podejmiesz decyzję, aby go kupić.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

lorem ipsum

Biuro projektowe Kraków - Projektowanie wnętrz mieszkań, domów, elewacji

lorem ipsum

 

Nasze biuro projektowe istnieje od 2006 roku, w tym czasie zaprojektowaliśmy i zaaranżowaliśmy setki apartamentów, wnętrz mieszkalnych i usługowych. Doświadczenie zdobyliśmy w renomowanych studiach projektowania wnętrz oraz we współpracy z biurami architektonicznymi, specjalistami w zakresie budownictwa i wykonawstwa. W naszych projektach nie ograniczamy się do jednego stylu. Wykonujemy projekty zarówno klasyczne jak i nowoczesne, z zachowaniem panujących trendów, które nieustannie śledzimy uczestnicząc w targach architektury wnętrz na całym świecie.

Najważniejsze są dla nas Państwa potrzeby i preferencje, dlatego duży nacisk kładziemy na dopasowanie do Państwa indywidualnych oczekiwań. Prowadzimy doradztwo projektowe Kraków, Warszawa oraz w Polsce południowej i centralnej. W innym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny!

Kim jesteśmy?

Biuro projektowe VISOIN STUIDO tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych projektantów, dla których projektowanie wnętrz jest pasją i zamiłowaniem.

VISION STUDIO współpracuje z klientami, aby stworzyć estetyczne pomieszczenia i przestrzenie. Nasi klienci to zarówno właściciele domów i mieszkań, jak i duże korporacje, a zaprojektowane przez nas przestrzenie są równie zróżnicowane, począwszy od prostych wnętrz domowych i zewnętrznych, po lobby hotelowe i luksusowe rezydencje.

Niezależnie od projektu, który realizujemy, każdy z naszych projektantów wnętrz pracuje nad stworzeniem przestrzeni, która jest atrakcyjna, funkcjonalna i bezpieczna, spełniając jednocześnie specyficzne potrzeby klienta. W ramach naszych usług oferujemy doradztwo projektowe, które pomoże w urzeczywistnieniu waszych marzeń.

Projektowanie wnętrz – czy warto?

Dla nawet najbardziej kreatywnych umysłów , zatrudnienie projektanta wnętrz może pomóc w urzeczywistnieniu ich wymarzonego projektu. Projektanci są w stanie zrobić wszystko, od planowania przestrzeni i układów mebli po nowe projekty szafek i wybór tkanin. I chociaż proces zatrudniania projektanta może być zniechęcający lub nawet trochę onieśmielający dla tych, którzy nigdy wcześniej z nim nie pracowali korzyści są tego warte.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Zaoszczędzisz pieniądze – może to wyglądać jak oksymoron, ponieważ będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę za projektowanie wnętrz, doradztwo projektowe, wizualizacje 3D Kraków czy inne usługi, na które się zdecydujesz, ale prawda jest taka, że zatrudnienie projektanta może pomóc ci uniknąć kosztownych błędów i pomóc w podejmowaniu decyzji projektowych, które zwiększą wartość twojego domu. Ponadto fachowa wiedza naszych projektantów oznacza, że już za pierwszym razem zaprojektujesz swoją przestrzeń prawidłowo. Żadnych zwrotów, ponieważ meble nie pasują, żadnych dodatkowych zakupów farb, ponieważ ostatecznie zdecydowałeś, że to niewłaściwy kolor i żadnego nagłego uświadomienia sobie, że meble, które wybrałeś, nie pasują do siebie. 
 • Zaoszczędzisz czas – pomysł odświeżenia wnętrza zawsze wiąże się z dobrymi intencjami, ale nic się nie dzieje, ponieważ zawsze jest zepchnięty na sam dół listy rzeczy do zrobienia. Czy to brzmi znajomo? Jeśli tak, to oferowane przez nas projektowanie wnętrz może być odpowiedzią na spełnienie Twoich marzeń. Jeśli nie ma czasu w ciągu dnia, aby nawet wymyślić dokładnie, co chciałbyś zrobić w zakresie modernizacji swojej przestrzeni, nie mówiąc już o rozpoczęciu planowania i zakupów, warto pomyśleć o delegowaniu tego zadania. Nie martw się! Delegowanie nie oznacza utraty kontroli i projektowanie wnętrz mieszkań czy projektowanie wnętrz domów przebiegnie na każdym etapie zgodnie z zaakceptowanym przez Ciebie planem. Będziesz współpracować ze swoim projektantem, ale to on wykona wszystkie zadania.
 • Masz pełen komfort psychiczny i zero stresu – projektowanie wnętrz może być stresujące, nie da się temu zaprzeczyć. Decydowanie o stylu, dobieranie kolorów, planowanie układu, a następnie pozyskiwanie wszystkich elementów do realizacji może być przysporzyć ogromnego bólu głowy. Korzystając z usług VISION STUDIO i wybierając na przykład doradztwo projektowe, możesz zdjąć ten wielki ciężar ze swoich ramion i przekazać go naszym zdolnym rękom. 
  Zyskasz sprytne i niepowtarzalne pomysły – projektowanie wnętrz dla nas to codzienność, dlatego w zanadrzu mamy mnóstwo sztuczek, co oznacza, że oferujemy naszym klientom wyjątkowe i trafne sugestie. Chcesz mieć element ścienny, ale nie masz ochoty na galerię ścienną? Masz trudną, nieustawną przestrzeń, która sprawia, że planowanie układu to absolutny koszmar? Z pewnością nasz projektant będzie miał kilka, które nie tylko rozwiążą problem, ale także będą wyglądać fantastycznie, a jednocześnie będą niezwykle funkcjonalne.
 • Zyskasz efekt WOW – projektanci wnętrz są szkoleni, aby myśleć kreatywnie i przestrzennie oraz uczą się widzieć ogólny obraz przestrzeni wewnętrznej, którego klienci często nie dostrzegają. Myślenie nieszablonowe, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, jest tym, co projektanci robią regularnie. Projektanci nie tylko mają dobre wyczucie gustu, ale także zwracają uwagę na szczegóły, od właściwego oświetlenia i rozmieszczenia mebli po wybór tkanin, paletę kolorów i opcje wyposażenia. Profesjonalny projektant wnętrz stworzy elementy na zamówienie, aby upewnić się, że wszystko pasuje idealnie i jest naprawdę wyjątkowe dla Twojego domu. Po zakończeniu naszych prac Twoja przestań nie tylko będzie wyglądała pięknie i spójnie, ale będzie też dobrze przemyślana i wysoce funkcjonalna.
 • Zwiększy się wartość Twojego domu – cała wiedza i doświadczenie naszych pracowników nie tylko dodają estetyki, ale także podnoszą wartość Twojej nieruchomości. Wszystkie ich piękne pomysły są również niezwykle inteligentne, praktyczne i maksymalnie wykorzystują przestrzeń, którą masz. Oznacza to, że zatrudnienie projektanta wnętrz nieuchronnie zwiększy wartość Twojej nieruchomości. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostosowanie układu, pomoc w całkowitej renowacji, czy modernizację przestarzałego wnętrza. 

Działamy w kilku prostych krokach:

KROK 1 – Rozmawiajmy

Zaczynamy współpracę – biuro projektowe zada kilka pytań, a Ty opowiesz nam o swoim projekcie, swoim stylu i jak chciałbyś, aby Twoja przestrzeń się zmieniła. Możesz przesłać zdjęcia, linki lub dokumentację, abyśmy mogli je przejrzeć. Konsultacja daje Ci możliwość szczegółowego wyrażenia swoich potrzeb, abyśmy mogli zrozumieć kluczowe wyniki, które chcesz osiągnąć.
Następnie, na podstawie Twoich informacji, przedstawiamy wstępną ofertę i jeśli zostanie ona przez Ciebie zaakceptowana zawieramy umowę.

KROK 2 – Tworzymy układ funkcjonalny

Tworzymy układy funkcjonalne, czyli rzuty płaskie. Zaznaczamy wszystkie zmiany i rozmieszczenia mebli. Wspólnie ustalamy jest jak będzie funkcjonowało wnętrze. Układy w zależności od specyfiki projektu są przygotowywana na podstawie dostarczonych rzutów lub pomiarów dokonanych przez nasze biuro (inwentaryzacja). Dodatkowo ustalamy szczegóły i rozwiązania architektoniczne, jakie mają się znajdować w projekcie.

KROK 3 – Tworzymy wizualizacje 3D

To ostatni etap pracy koncepcyjnej. Nasze wizualizacje 3D Kraków, które przeniosą Cię do Twojego przyszłego wnętrza. To ostatni moment na naniesienie zmian.

KROK 4 – Tworzymy projekt wykonawczy

Rysujemy wszystkie projektowane elementy, niezbędne do stworzenia projektu przez ekipy remontowo budowlane.

KROK 5 – Sporządzamy listę materiałów

Przygotowujemy dla Państwa szczegółową listę potrzebnych materiałów.

KROK 6 – Nadzorujemy prace wykonawcze

W projektowanie wnętrz mieszkańprojektowanie wnętrz domów, czyli w wyżej wymienione kroki projektowania wnętrz możemy na Państwa życzenie rozszerzyć do sprawowania osobistego nadzoru nad wykonywanymi pracami wykonawczymi. Dopilnujemy, aby wszystkie prace przebiegały zgodnie z ustalonym przez nas planem.

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.

Leasing samochodów

Najpopularniejsze marki samochodów osobowych

Najpopularniejsze modele samochodów osobowych

Toyota Corolla leasing samochodu

 

Toyota RAV4 leasing samochodu

 

Toyota Yaris leasing samochodu

 

Skoda Octavia leasing samochodu

 

Hyundai Tucson leasing samochodu

 

Volvo XC40 leasing samochodu

Volkswagen Tiguan leasing samochodu

 

Kia Stonic leasing samochodu

 

BMW Seria 3 leasing samochodu

 

BMW X5 leasing samochodu

 

Skoda Superb leasing samochodu

 

Dacia Duster leasing samochodu

Wynajem długoterminowy

Najpopularniejsze marki samochodów osobowych

Najpopularniejsze modele samochodów osobowych

Audi Q5 wynajem długoterminowy

 

BMW X1 wynajem długoterminowy

 

BMW Seria 3 wynajem długoterminowy

 

Volvo XC60 wynajem długoterminowy

Dacia Duster wynajem długoterminowy

 

Toyota Corolla wynajem długoterminowy

 

Toyota RAV4 wynajem długoterminowy

Copyright © 2021 AutoFee.pl. All rights reserved.