Auta poleasingowe, leasing samochodów - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie.

Auta poleasingowe, leasing samochodów osobowych,  cesja leasingu, wynajem długoterminowy – Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA.

Naszą mocną stronę jest: leasing samochodów, auta/samochody polseasingowe, wynajem długoterminowy, cesja leasingu renomowanych marek: Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA i nie tylko.

Co oferujemy w AUTOFEE?

leasing samochodów - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

1. Leasing samochodówleasing samochodów osobowych umożliwia jazdę nowym lub młodym używanym samochodem bez konieczności ponoszenia pełnych kosztów. Zwłaszcza jeśli nie jesteś zainteresowany angażowaniem się w posiadanie danego modelu auta na dłuższy czas i chcesz uniknąć ryzyka amortyzacji, leasing samochodu może być dla Ciebie ciekawą alternatywą. Jeśli zdecydujesz się na leasing samochodu, dealer samochodowy dostarczy Ci pojazd na określony czas. Podobnie jak w przypadku kredytu, płacisz miesięczną kwotę, aby móc prowadzić samochód. W uproszczeniu jest to opłata za leasing samochodów osobowych. Pod koniec okresu obowiązywania umowy możesz zdecydować, czy chcesz kupić samochód za pozostałą kwotę. Musi to jednak zostać uzgodnione w umowie. W przeciwnym razie musisz zwrócić wypożyczony samochód. Zwłaszcza w przypadku samochodów służbowych wybór przedsiębiorców najczęściej pada na leasing ze względu na liczne korzyści podatkowe. W AUTOFEE ułatwiamy leasing samochodów. Dajemy Ci do wyboru najlepsze samochody. Po prostu wybierz samochód, którym jesteś zainteresowany i podziel się z nami swoimi preferencjami dotyczącymi umowy, a my zajmiemy się za Ciebie procesem leasingu. Niezależnie od tego jakich warunków oczekujesz od leasingu samochodu, możemy sprawić, że będzie to dla Ciebie całkowicie bezproblemowe doświadczenie.

leasing samochodów osobowych - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

2. Wynajem długoterminowy – jeśli interesuje Cię wynajem długoterminowy samochodu, zwróć się do AUTOFEE.  Jeśli nie chcesz kupować lub leasingować samochodu, wypożyczenie ulubionego samochodu może być świetną opcją. Nasz szybki i prosty proces rezerwacji ma tę dodatkową zaletę, że nie wymaga sprawdzania zdolności kredytowej i możesz odebrać samochód następnego dnia. Nie trać czasu, wybierz bezproblemowy wynajem w AUTOFEE. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynajmu na 6 miesięcy, czy dłuższy okres, jesteśmy gotowi, aby zapewnić Ci świetny pojazd, który spełni Twoje potrzeby. Oferujemy kompleksowe usługi wynajmu długoterminowego samochodów. Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas na wynajem długoterminowy samochody są odpowiednio serwisowane, czyszczone i sprawne mechanicznie przed udostępnieniem ich Państwu. Możemy zaoferować Ci koszt wynajmu, który jest znacznie niższy niż w przypadku większości innych wypożyczalni.

samochody poleasingowe - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

3. Kredyt samochodowy – jeden z najczęstszych rodzajów finansowania zakupu samochodu, jest naprawdę prosty – wybierasz pojazd, bank dokonuje oceny Twojej zdolności kredytowej i jeśli jest ona wystarczająca zawierasz umowę i dokonujesz stałych spłat miesięcznych, dopóki nie spłacisz wszystkich uzgodnionych środków. Na końcu umowy nie ma niespodzianek, takich jak płatności balonowe lub ograniczenia kilometrowe. Cała cena samochodu jest rozłożona na okres obowiązywania umowy, a po dokonaniu wszystkich miesięcznych płatności samochód staje się Twój, co sprawia, że jest to rozsądna opcja finansowania. Dla Twojego komfortu w AUTOFEE współpracujemy z wieloma bankami oferującymi korzystne kredyty samochodowe. Pomagamy Ci w dopełnieniu wymaganych formalności oraz pośredniczymy w kontaktach pomiędzy Tobą a bankiem. Z nami proces uzyskania kredytu samochodowego staje się znacznie przyjemniejszy i bardziej bezpieczny.

samochody poleasingowe osobowe - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

4. Pożyczka – w AUTOFEE dzięki współpracy z różnymi instytucjami leasingowymi pośredniczymy również w uzyskaniu pożyczki. Pożyczka łączy w sobie cechy zarówno kredytu samochodowego jak i leasingu. Pożyczki w przeciwieństwie do produktów bankowych różnią się od kredytów tym, że przy ich uzyskaniu wymagana jest mniejsza ilość formalności. Ponadto kryteria uzyskania takiej pożyczki są ustalane osobno przez każdą instytucję leasingową, co sprawia że jej uzyskanie jest dużo łatwiejsze niż w przypadku kredytu. Zaletą jest również fakt, że w przypadku przedsiębiorców pozyskując pożyczkę istnieje prawo do odpisów amortyzacyjnych. W koszty działalności można także wpisać prowizje, odsetki a także koszty eksploatacyjne. Natomiast w porównaniu z leasingiem pożyczka z reguły jest udzielana na dużo dłuższy okres.

cesja leasingu - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

5. Samochody poleasingowe osobowe – w ramach naszej bogatej oferty posiadamy w sprzedaży samochody poleasingowe. Jest to doskonała opcja dla tych osób, które chcą posiadać samochód na własność, ale nie chcą wydawać dużej sumy pieniędzy na auta prosto z salonu. Wszystkie samochody, które posiadamy w sprzedaży są w doskonałym stanie technicznym, posiadają niewielki przebieg, mają udokumentowaną historię serwisową, pochodzą z ostatnich roczników sprzedażowych a do tego oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach. Auta poleasingowe są dodatkowo sprawdzane przez naszego rzeczoznawcę. Wybierając samochody poleasingowe w AUTOFEE masz pewność wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Nie kupuj używanych aut z niepewną historią, nie narażaj się na ewentualne wysokie koszty naprawy. Wybierz mądrze i zgłoś się do AUTOFFE po swój wymarzony samochód. Wybierz nasze auta poleasingowe.

auta poleasingowe- Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

6. Cesja leasingu – jest to doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą już korzystać ze swojego leasingu a jego zakończenie przed końcem okresu obowiązywania wiąże się z dużymi kosztami. Cesja leasingu to przeniesienie leasingu samochodu na nową osobę. Jeżeli interesuje Cię cesja leasingu musisz skontaktować się ze swoją firmą leasingową i upewnić się, że w Twoim przypadku taka cesja jest możliwa. Jeśli uzyskasz pozytywną odpowiedź musisz znaleźć osobę, która będzie zainteresowana zawarciem z Tobą umowy cesji. Nowy najemca musi przejść kontrolę kredytową oraz wypełnić wniosek o finansowanie. Co w przypadku cesji możemy zrobić dla Ciebie w AUTOFEE? Przygotujemy odpowiednią ofertę Twojego samochodu i udostępnimy ją na naszych kanałach, gdzie posiadamy szeroką bazę członkowską. Gwarantujemy, że z nami wyszukanie właściwej osoby zainteresowanej Twoją ofertą będzie skuteczne i szybkie.

W AUTOFEE najważniejsze są oczywiście samochody. Stawiamy na te najlepsze i niezawodne. Wybieramy marki, do których mamy zaufanie i takie, które cenią sobie nasi klienci. W naszej ofercie znajdują się:

1. AUDI – niemiecka marka niepodobna do żadnej innej na rynku, będąca liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii, które nie tylko poprawiają wrażenia z jazdy, ale także zapewniają spokój ducha. 

2. HYUNDAI – ta marka, w której pojazdy są tworzone przez ludzi dla ludzi. Hyundai wierzy w charytatywne i przyjazne dla środowiska sposoby sprzedaży swoich samochodów. 

3. RENAULT– projektuje i konstruuje pojazdy silnikowe od ponad 120 lat, tworząc spuściznę wynalazków, innowacji i ducha rywalizacji, który napędza do doskonałości. 

4. DACIA – wyróżnia się niekonwencjonalnym duchem w świecie motoryzacji. W coraz bardziej złożonym świecie Dacia nie zapomina o tym, co najważniejsze: aby nowe samochody były dostępne dla jak największej liczby osób. W Dacii wszystko jest jasne i proste, abyś mógł wybrać i cieszyć się swoim samochodem bez obaw. 

5. PEUGEOT – to jedna z najstarszych marek samochodowych we Francji. Reputacja Peugeota tradycyjnie sprowadza się do tworzenia dobrze zbudowanych samochodów o doskonałym komforcie jazdy i prowadzeniu.

 

wynajem długoterminowy - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
Leasing wynajem Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

6. MERCEDES – oferuje połączenie luksusu, sportowych emocji i najlepszych osiągów. Mercedes produkuje swoje pojazdy w 17 krajach na 5 kontynentach i dystrybuuje je na całym świecie.

7. BMW – innowacyjne, wysokiej jakości samochody BMW zyskały sławę równie szybko, jak jego najwyższej klasy osiągi na arenie sportów motorowych. Do dziś kultowe modele, takie jak BMW 328 i BMW R 90 S są kamieniami milowymi w projektowaniu samochodów i motocykli.

8. TOYOTA – marka Toyota jest synonimem wartości, bezpieczeństwa i jakości wszędzie tam, gdzie zaprowadzą Cię Twoje przygody. Toyota konsekwentnie od wielu lat zajmuje wysokie miejsca w raportach konsumenckich, a ich samochody zajmują pierwsze miejsce w swojej klasie pod względem niezawodności.

9. LEXUS – kwintesencja japońskiego luksusowego samochodu. Marka Lexus od dziesięcioleci znana jest z obsesji na punkcie jakości. Od pierwszego modelu Lexusa LS, firma pokazała, że uznani producenci luksusowych samochodów będą musieli podbić poprzeczkę, aby konkurować.

10.  KIA – na początku XXI wieku Kia słynęła z produkcji tanich, nijakich pojazdów. Od tego czasu niezawodność Kia znacznie się poprawiła, a dziś jest uważana za jedną z najbardziej niezawodnych marek i dobrą opcję dla kierowców poszukujących pojazdu o niskich wymaganiach konserwacyjnych.

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.