Leasing samochodów Renault - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Leasing samochodów i jego korzyści

Dla wielu firm i osób prywatnych zalety leasing samochodów Renault przeważają nad wadami, co znajduje odzwierciedlenie w rosnącym popycie na leasingowane pojazdy. W wielu przypadkach umowa leasingu jest właściwym wyborem i zdecydowanie przeważa nad innymi formami finansowania pojazdu. Poniżej pokrótce omówimy najważniejsze korzyści dotyczące leasingu samochodowego.

Planowanie bezpieczeństwa budżetu poprzez stałe stawki miesięczne

Przy zawieraniu umowy leasing dla Renault ustalane są stałe raty miesięczne na cały okres użytkowania pojazdu. Dzięki temu leasingobiorca może precyzyjnie obliczyć swoje koszty za wskazany okres. Wahania stóp procentowych nie stanowią ryzyka, podobnie jak nieoczekiwane wypowiedzenie pożyczki lub zmiany ratingu kredytowego. Korzyść – raz uzgodniona stawka miesięczna pozostaje taka sama przez cały okres, niezależnie od indywidualnej sytuacji finansowej.

Warunki pozwalają na największą możliwą elastyczność

W zależności od osobistych potrzeb i wymagań umowy leasingowe mogą być zawierane na różne okresy czasu. Leasing samochodów Renault wynoszący zaledwie 12 miesięcy jest tak samo możliwy, jak długoterminowa umowa na 48 lub 60 miesięcy. W większości przypadków wybierane są jednak terminy na 24 lub 36 miesięcy. 

Zawsze aktualne modele

Ze względu na ograniczony czas trwania umowy leasingowej, leasingobiorcy są zawsze mogą jeździć aktualnym modelem samochodu, wyposażonym w najnowsze technologie. Po wygaśnięciu umowy leasingowej stary samochód jest po prostu zwracany i w razie potrzeby można leasingować nowy model z najnowszą technologią. Korzystasz nie tylko z wyższego prestiżu społecznego związanego z nowym samochodem, ale także z postępu technicznego. Obecne modele na ogół oferują znacznie lepszą oszczędność paliwa i większą przyjazność dla środowiska niż ich poprzednicy. Innowacyjne technologie zapewniające większy komfort i bezpieczeństwo na drodze sprawiają, że nowe pojazdy są również interesujące dla kierowców.

Brak kosztownych napraw

Ponieważ pojazdy leasingowane są zazwyczaj zwracane po krótkim okresie użytkowania, nie ma potrzeby martwić się kosztownymi naprawami spowodowanymi zużyciem. Dodatkowo w wielu przypadkach możliwe jest dołączenie do umowy leasingowej umowy serwisowej, w której pokrywane są wszystkie koszty związane z przeglądami i zużyciem. W ten sposób zapewnione jest również największe możliwe bezpieczeństwo planowania. Inne naprawy są często wykonywane na nowszych pojazdach w ramach gwarancji, która u wielu producentów wykracza poza przeciętny okres leasingu. W ten sposób ryzyko kosztów napraw leasingowanych pojazdów jest utrzymywane w określonych granicach.

Żadnych problemów ze sprzedażą

Kupno nowego samochodu zazwyczaj wiąże się ze sprzedażą starego. Niezależnie od tego, czy pojazd jest sprzedawany osobie prywatnej, czy dealerowi, zawsze wiąże się to z pewnym wysiłkiem i nie zawsze udanymi negocjacjami sprzedażowymi. Nawet jeśli sprzedawca nowego samochodu handluje używanym pojazdem, do uzyskania dobrej ceny potrzebne są umiejętności negocjacyjne. Natomiast pojazd leasingowany jest po prostu zwracany do dealera. Dzięki skorzystaniu z leasingu samochodowego możesz oszczędzić sobie irytujących dyskusji na temat ceny samochodu.

Polecamy Renault w opcji leasingu samochodowego

Renault to firma założona w 1899 roku jako Societe Renault Freres przez trzech braci Renault – Louisa, Marcela i Fernanda. Renault jest międzynarodową firmą produkującą samochody z siedzibą we Francji.

Renault to dość niezawodna marka samochodowa. Od lat są niezawodne, a koszty ich naprawy są niskie. Ponieważ Renault są popularnymi i dość powszechnymi samochodami, oznacza to, że ich części są bardziej powszechne i dlatego ich pozyskiwanie zajmuje mniej czasu. Są również bardziej przystępne cenowo, dzięki czemu koszty naprawy są niskie. Gdy ich samochody psują się, są one w prosty i szybki sposób naprawiana, co dodatkowo poprawia ich niezawodność. Jednym z powodów może być to, że ich niedrogie modele nie zawsze są wyposażone w zaawansowaną technologie bardziej luksusowych marek. Ta nowoczesna technologia może być zawodna, jeśli ulegnie awarii, wtedy naprawa lub wymiana jest droższa. Renault jest dobrym wyborem, gdy szukasz samochodu od producenta cieszącego się nienaganną opinią pod względem trwałości. Jeśli szukasz marki, która jest przystępna cenowo i buduje modele, które są dobrze zbudowane i niezawodne, to Renault jest dobrą marką, którą warto się zainteresować. 

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.