Wynajem długoterminowy Hyundai - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swój program świadczeń pracowniczych, czy po prostu chcesz przez dłuższy czas korzystać z najnowszego modelu samochodu, Wynajem długoterminowy Hyundai może być dla Ciebie najlepszą opcją.

Istnieje powszechne przekonanie, że wynajem długoterminowy nie jest opłacalną opcją finansowania samochodu. Nic bardziej mylnego, ponieważ koszty wynajmu długoterminowego samochodów znacznie spadły w ciągu ostatnich kilku lat, dlatego poniżej wymieniliśmy najważniejsze korzyści dla Ciebie i Twojej firmy.

Co daje Ci wynajem długoterminowy?

 • Elastyczne warunki umowy
  Jedną z kluczowych korzyści jaką daje wynajem długoterminowy Hyundai jest to, że Ty i Twoja firma nie jesteście związani sztywnymi warunkami umowy jak np. w ramach leasingu. Płatności dokonywane w łatwych do zarządzania miesięcznych ratach umożliwiają dalsze planowanie budżetu i kosztów. Jeśli okoliczności ulegną zmianie, możesz zwrócić pojazd bez dużej kary. Dodatkową korzyścią jest to, że w czasie niestabilnej sytuacji gospodarczej lub gdy pracownicy przenoszą się do innej firmy, nie musisz martwić się dużą, niewykorzystaną flotą.
 • Brak kosztów amortyzacji
  Wszyscy wiemy, że jak tylko nowy samochód wyjeżdża z salonu, traci bardzo dużo na wartości. Wynajem długoterminowy sprawia, że nie musisz się tym martwić. Wszystko za co płacisz to użytkowanie pojazdu i jego paliwo.
 • Wsparcie, wskazówki i uczciwość
  Kiedy podpiszesz z nami umowę wynajmu długoterminowego, możesz mieć pewność, że od początku do końca będziesz wspierany przez cały okres obowiązywania umowy.
  Niezależnie od tego, czy będziesz potrzebował pomocy w nagłych wypadkach, czy tylko będziesz mieć pytanie dotyczące serwisu, wynajem długoterminowy Hyundai oznacza długoterminowe relacje.
  W AUTOFEE prowadzimy infolinię obsługiwaną przez naszych pracowników, dlatego zawsze będziesz w stanie porozmawiać z członkiem naszego zespołu, który udzieli Ci wszystkich odpowiedzi oraz pomoże w rozwiązaniu problemu.
 • Łatwe zaplanowanie budżetu
  Wiele dużych firm korzysta z wynajmu długoterminowego samochodów, ponieważ daje im to większą kontrolę nad pojazdami i poprawia przepływ gotówki. Dzieje się tak, ponieważ są w stanie odpowiednio zaplanować budżet na podstawie miesięcznych płatności określonych w umowie najmu.
 • Szersza gama pojazdów
  Jeśli chodzi o zakup nowego pojazdu, czasami wybór może być ograniczony ze względu na budżet. Wynajem długoterminowy pozwala ominąć ten problem.
  W AUTOFEE oferujemy szeroką gamę pojazdów do wyboru. Z pewnością znajdzie się wśród niech samochód, który spełni Twoje potrzeby. Jednym z polecanych przez nas na wynajem długoterminowy marek samochodów jest Hyundai.
Wynajem długoterminowy Hyundai - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
Wynajem długoterminowy Hyundai Piekary Śląskie 04

Dlaczego właśnie Hyundai?

Od momentu powstania firmy pod koniec 1967 roku, Hyundai przekształcił się ze stosunkowo mało znanego w czołowego producenta samochodów, zyskując reputację producenta, który konsekwentnie produkuje doskonałe pojazdy. Wiele osób z branży motoryzacyjnej podziela opinię o niezawodności Hyundai.

Wynajem długoterminowy Hyundai Katowice
Wynajem długoterminowy Hyundai - Piekary Śląskie

Hyundai to niezawodność, bezpieczeństwo i niskie koszty

Hyundai Motor Company osiągnął ten poziom rozgłosu, budując bezpieczne samochody, na które kierowcy mogą liczyć kilometr po kilometrze. Hyundai stale poprawia niezawodność swoich pojazdów z każdym nowym rokiem modelowym do punktu, w którym Hyundai przewyższa obecnie Toyotę, Hondę oraz inne marki znane ze swojej niezawodności.

Niezawodność, bezpieczeństwo i niski koszt eksploatacji to klucze do jakości marki Hyundai i powód dla którego coraz więcej nabywców Hyundai trzyma się właśnie tej marki. Zaangażowanie w jakość Hyundai przynoszą doskonałe rezultaty dzięki danym konsumenckim mierzącym ilość napraw, koszty własne i wyniki testów zderzeniowych.

Hyundai zobowiązał się do budowania pojazdów, które zapewniają maksymalną integralność i bezpieczeństwo pasażerów.  W porównaniu z innymi wiodącymi producentami samochody Hyundai są zwykle cięższe, aby pomieścić bezpieczniejsze podwozie, a zatem pod względem jakości wykonania i integralności pojazdu Hyundai przez lata sprawdza się bardzo dobrze.

Głównym ograniczeniem, z jakim często spotykają się ludzie podczas wyboru nowego samochodu, jest brak dostępnych opcji i segmentów. W przypadku samochodów Hyundai ten problem wydaje się znikać. Od samego początku swojej działalności Hyundai zaspokaja wszelkie rosnące wymagania i oczekiwania konsumentów względem pojazdu. Z biegiem lat Hyundai wprowadził na rynek jedne z najlepszych pojazdów we wszystkich segmentach.

Firma Hyundai zyskała reputację jakości, kunsztu i niezawodności, a także regularnie zdobywa uznanie w Europie za wyjątkową pięcioletnią gwarancję na nieograniczony przebieg. Ale powodem, dla którego klienci wybierają samochody Hyundai, jest również jego wyjątkowy design. Badania pokazują, że wzornictwo jest zdecydowanie głównym powodem zakupów wśród europejskich klientów Hyundai.

Co więcej, 90% samochodów Hyundai sprzedawanych w Europie jest również projektowanych i produkowanych dla Europy, w zakładach produkcyjnych w Czechach i Turcji oraz dwóch centrach badawczo-rozwojowych w Niemczech.

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.