Wynajem Długoterminowy BMW - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Wynajem długoterminowy – dlaczego?

Zacznijmy od pozytywnej strony i przyjrzyjmy się zaletom wynajmu długoterminowego:

 • Nabycie nowego samochodu bez udziału własnego lub kredytu samochodowego – przy wynajmie długoterminowym po prostu musisz uiszczać miesięczne opłaty zgodnie z zawartą umową. Oznacza to prowadzenie nowego samochodu bez konieczności płacenia za niego oszczędnościami lub zaciągania kredytu samochodowego.
 • Lepsza kontrola nad budżetem samochodu – umowy na wynajem długoterminowy przewidują miesięczną stawkę zawierającą wszystkie koszty (ubezpieczenie, konserwacja, pomoc, kontrola techniczna itp.). W tym obszarze nie należy spodziewać się przykrych niespodzianek, co pozwala lepiej kontrolować budżet samochodowy. Jedyny dodatkowy koszt jaki ponosisz to koszt paliwa i ewentualnego mycia samochodu.
 • Ograniczenie formalności – decydując się na wynajem długoterminowy samochodu wystarczy podpisać umowę, a następnie otrzymać kluczyki do swojego pojazdu. To my zajmujemy się wszystkim a Ty cieszysz się z przyjemności jazdy nowym samochodem.
 • Nie musisz już martwić się odsprzedażą – wartość rezydualna samochodu różni się znacznie w zależności od modelu. Czasami trudno jest sprzedać używany pojazd, nie tracąc zbyt wiele. Przy wynajmie długoterminowym ten problem sam znika, zwracasz pojazd do nas i możesz zdecydować się na kolejny. Nie musisz martwić się poszukiwaniem nowego właściciela czy niekorzystnymi cenami odsprzedaży.
 • Możliwość regularnej zmiany samochodu – czy jesteś typem, który lubi często zmienia
  samochody, najlepiej na nowszy model? W tym przypadku wynajem długoterminowy BMW okazuje się najbardziej ekonomicznym i pewnością najbardziej praktycznym rozwiązaniem.

Wynajem długoterminowy dla firm

Przy wynajmie długoterminowym zarządzanie flotą samochodową jest uproszczone. Używany pojazd zostaje zastąpiony innym po wygaśnięciu umowy wynajmu, a firma nie musi się martwić o odsprzedaż. Procedurami rejestracyjnymi, ubezpieczeniowymi i konserwacyjnymi zajmuje się firma wynajmująca. Ale oprócz swoich praktycznych aspektów wynajem długoterminowy BMW ma również zalety finansowo-księgowe dla przedsiębiorstw. Wynajem długoterminowy pozwala im lepiej kontrolować swój budżet, ale także nie musi uciekać się do inwestycji dużych środków pieniężnych lub korzystania ze zdolności kredytowej w celu sfinansowania zakupu pojazdu. Firma odnosi korzyści z wynajmu długoterminowego i jest zadowolona z płacenia miesięcznych faktur, nie ponosząc dodatkowych kosztów utrzymania floty.

Wynajmij BMW i ciesz się pełnym komfortem

Jak można sobie wyobrazić, samochody są projektowane i produkowane różnie w zależności od docelowego konsumenta. W przypadku BMW są zbudowane z myślą o luksusie i są skierowane do konsumentów, którzy wydadzą więcej na komfortową jazdę. Dlatego BMW są zwykle wyposażone w szeroką gamę sprzętu, skomplikowany układ elektroniczny i droższe części. Nowe modele BMW są również wyposażone we wszelkiego rodzaju czujniki pokładowe, przełączniki i elementy sterujące, które sprawiają, że wyglądają bardziej jak superkomputer niż samochód.

bardziej jak superkomputer niż samochód.
Ideą całego tego wyposażenia jest uczynienie pojazdu tak przyjaznym i wygodnym, jak to tylko możliwe. Marka BMW zasłynęła z osiągów i przyjemności z jazdy. Modele BMW oferują jednak nie tylko doskonałe osiągi i przyjemne wrażenia z jazdy, ale są również niezawodne.

BMW wyprzedzi Twoje oczekiwania

BMW oferuje na nowym rynku wiele ciekawych modeli. Wszystkie te samochody mają cechy zgodne z duchem czasu. Mają zaawansowane technologicznie funkcje i moce, które spełniają potrzeby wymagających kierowców. Ponadto modele te przechodzą elektryfikację, która staje się coraz bardziej nieunikniona dla wszystkich producentów w celu ograniczenia emisji CO2.

Wewnątrz wszystko zostało zaprojektowane z myślą o komforcie kierowcy i pasażera. Kierowca może jeździć w wyrafinowanej wnętrzu z wysokiej jakości wykończeniem. Jeśli chodzi o siedzenia, w BMW zyskuje się więcej miejsca na ramionach i łokciach. Również widoczność do tyłu jest dużo lepsza niż w przypadku innych producentów, aby zapewnić bezpieczną jazdę. Na drodze jazda jest zoptymalizowana, dzięki stabilnemu podwoziu, wysokowydajnemu systemowi tłumienia i sztywnemu nadwoziu.

Jakie są plusy z posiadania BMW?

 • Niezwykle dopracowane pojazdy o doskonałej jakości wykonania
 • Pakiety z zaawansowaną technologią
  Wysoki poziom komfortu
 • Przyjemność prowadzenia
 • Nawet niskie i średnie poziomy wyposażenia BMW oferują dużo osiągów i luksusu 
 • Wiodąca w swojej klasie wydajność
 • Szeroka gama modeli, w tym pojazdy elektryczne
 • Prestiż marki

BMW są zbudowane w bardzo wysokim standardzie, a wszystko, co widzisz i dotykasz, będzie miało wysokiej jakości charakter i wykończenie. Ten wysoki standard jest widoczny w całym samochodzie, we wnętrzu, na zewnątrz, w układzie napędowym i pod maską. Wszystkich zainteresowanych opcją wynajmu długoterminowego samochodów BMW zapraszamy do kontaktu z AUTOFEE.

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.