Auta poleasingowe osobowe - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Samochody poleasingowe Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA – Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Samochody poleasingowe osobowe

Myślisz o zmianie auta? Nowe auto z salonu czy używane auto z niepewną historią? Nie wiesz jaka opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? AUTOFEE ma dla Ciebie wyjątkową ofertę samochodów poleasingowych, którymi warto się zainteresować ze względu na ich wiek, niski przebieg i w pełni udokumentowaną historię serwisową.

Samochody poleasingowe osobowe – czy warto?

Panuje częste powszechne przekonanie, że auta poleasingowe to pojazdy mocno wyeksploatowane z bardzo dużym przebiegiem i nie warte zakupu. Nic bardziej mylnego! W AUTOFEE oferujemy Państwu auta osobowe poleasingowe w bardzo dobrym stanie technicznym oraz atrakcyjnych cenach. Należy mieć na uwadze, że auta poleasingowe stereotypowego przedstawiciela handlowego stanowią niewielki odsetek oferty leasingu. Samochody leasinguje również kadra kierownicza oraz zarządcza, która ze względu na swój reprezentacyjny status dokonuje częstych wymian aut, przez co mają one bardzo mały przebieg i są w doskonałym stanie technicznym. Dlatego, jeśli poszukujesz nowego auta z niewielkim przebiegiem z pewnością warto przejrzeć oferowane przez nas samochody osobowe poleasingowe

Samochody poleasingowe osobowe – zalety

Samochody/auta poleasingowe - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Auta poleasingowe to szereg korzyści, które poniżej pokrótce omówimy:

  1. Atrakcyjna cena – korzystna cena w porównaniu z ceną rynkową takiego samego modelu auta to najmocniej przemawiająca korzyć za zakupem samochodów poleasingowych. Już na samym początku jesteśmy w stanie zaoszczędzić kilka a w niektórych przypadkach nawet kilkanaście tysięcy złotych.
  2. Młody wiek samochodu – auta poleasingowe to najczęściej kilkuletnie modele, do tej pory użytkowane przez jednego właściciela.
  3. Regularny, autoryzowany serwis – jedną z zasad leasingu jest konieczność przeprowadzania regularnych przeglądów i napraw w autoryzowanych serwisach. Kupując samochody poleasingowe osobowe mamy pewność, że auto jest sprawne a konieczne wymiany były dokonywane przez profesjonalistów z wykorzystaniem oryginalnych części.
  4. Pełna dokumentacja – nasze auta poleasingowe osobowe pochodzą z pewnego, legalnego źródła. Posiadają pełną dokumentację nie tylko formalno-prawną, ale także techniczną, dzięki czemu mają Państwo pewność, że auto nie posiada ukrytych wad oraz usterek.

Samochody poleasingowe osobowe – co należy wiedzieć?

Osobowe poleasingowe samochody, które znajdują się w naszej ofercie to najczęściej samochody, z których wykupu po zakończeniu leasingu zrezygnowały duże przedsiębiorstwa, które regularnie wymieniają samochody na nowe. Ponadto w sprzedaży posiadamy także auta poleasingowe, które zostały poddane egzekucji windykacyjnej ze względu na brak opłat leasingowych ze strony leasingobiorcy. Wśród oferowanych przez nas aut posiadamy również pojazdy demonstracyjne, które najczęściej mają mniej niż 12 miesięcy z przebiegiem maksymalnie kilku tysięcy kilometrów, objęte ciągle fabryczną gwarancją.

Samochody poleasingowe osobowe – dla kogo?

Tak naprawdę opcja zakupu samochodów poleasingowych jest świetną okazją dla każdego, zarówno dla osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Najczęściej samochody poleasingowe osobowe trafiają do osób prywatnych, a także do małych firm, którzy chcą posiadać stosunkowo młode auto w niskiej cenie. 

Dlaczego samochody poleasingowe osobowe w AUTOFEE?

Auta/samochody poleasingowe - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Chociaż nasz dostępny asortyment w AUTOFEE ciągle się zmienia, zawsze znajdziesz tu niesamowity wybór. Oferujemy wysokiej jakości samochody poleasingowe osobowe najpopularniejszych marek! Większość osobowych samochodów poleasingowych, pochodzi z ostatnich lat modelowych, więc możesz spodziewać się niskiego przebiegu, mniejszego ogólnego zużycia i często nowych funkcji, takich jak integracja ze smartfonem, uruchamianie przez naciśnięcie przycisku i wielu innych. Chociaż może się wydawać, że te nowsze pojazdy powinny kosztować więcej, oferujemy je w uczciwych, konkurencyjnych cenach.

Stan każdego samochodu poleasingowego jest dokładnie sprawdzany i oceniany przez naszego rzeczoznawcę. Bierzemy pod uwagę tylko te auta, których historia jest pewna, potwierdzona odpowiednimi dokumentami, a serwis przeprowadzano w rekomendowanych punktach. Oferujemy Państwu tylko te samochody, które są w minimum dobrym stanie technicznym. Dokonując zakupu samochodu poleasingowego w AUTOFEE nie kupujecie Państwo kota w worku! Możecie mieć Państwo pewność i naszą gwarancję, że oferowane przez nas auta poleasingowe to pojazdy w 100% sprawne mechanicznie, stosunkowo młode i niewyeksploatowane.

Samochody poleasingowe osobowe w przystępnych cenach

Oferujemy samochody osobowe poleasingowe Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA, a nasze ceny są naprawdę niskie, dlatego nie macie Państwo konieczności negocjowania ofert używanych samochodów u pobliskich dealerów lub w innych komisach samochodowych. Proces zakupów w AUTOFEE jest szybki i łatwy. Bez względu na Państwa budżet, AUTOFEE oferuje szeroki wybór modeli w niewiarygodnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami oraz ofertami na naszej stronie internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań do bezpośredniego kontaktu. Nasi pracownicy służą Państwu pomocą w każdym zakresie.

Jakie samochody znajdziecie w AUTOFEE?

Samochody/auta osobowe poleasingowe - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
samochody-auta-poleasingowe-lodz-katowice-piekary-slaskie-01

Audi – pojazdy Audi prezentują się oszałamiająco zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W połączeniu z potężnymi układami napędowymi i pewnym prowadzeniem zapewniają niezwykłe doświadczenia. Niezależnie od tego, czy szukasz sportowego, małego czy luksusowego samochodu Audi z pewnością znajdzie coś odpowiedniego do Twoich potrzeb.

Hyundai – dzięki ofercie wysokiej jakości samochodów Hyundai jest obecnie jednym z najbardziej zaciekłych konkurentów na rynku motoryzacyjnym. Kiedyś był sprzedawany w niskiej cenie, z wieloma standardowymi funkcjami, teraz Hyundai dodał stylowy design, jakość wnętrza i wyrafinowanie.

Renault –  marka wzmocniona sojuszem z Nissanem i Mitsubishi oraz wyjątkowym doświadczeniem w dziedzinie elektryfikacji. Grupa Renault obejmuje 4 uzupełniające się marki oferujące swoim klientom zrównoważone i innowacyjne rozwiązania w zakresie motoryzacji.

Dacia – każdy model tej marki oferuje świetne prowadzenie i dynamikę jazdy oraz jest wyposażony w bardzo dobre techniczne rozwiązania.

Peugeot – reputacja Peugeota opiera się na wielu różnych czynnikach, a wiele z nich dotyczy przystępności cenowej marki. Zwłaszcza mniejsze modele Peugeot są uważane za niedrogie i wysoce niezawodne.

Mercedes – ludzie na całym świecie i ze wszystkich środowisk rozpoznają i szanują markę Mercedes. Jazda Mercedesem, który dumnie prezentuje kultowy emblemat z trójramienną gwiazdą, jest do dziś uważana za oznakę sukcesu i wysokiego statusu.

BMW – warte swojej ceny, ponieważ są luksusowymi samochodami o wysokich osiągach, które oferują wspaniałe wnętrza, wyrafinowaną jazdę, wysoki poziom komfortu i jedne z najlepszych funkcji technicznych na rynku.

Toyota – marka ta nieustannie dąży do najwyższej jakości inżynierii i produkcji ponad wszystko, starając się zapewnić klientom niezawodność, której pragną.

Lexus – dzięki inżynierii jakości, rygorystycznym normom produkcyjnym, obszernym szkoleniom pracowników i rygorystycznym kontrolom jakości, pojazdy Lexusa należą do najlepiej zaprojektowanych i najbardziej niezawodnych na świecie.

KIA – chociaż Kia zyskała kiepską reputację, kiedy po raz pierwszy weszła na rynek amerykański prawie 20 lat temu, od tego czasu wiele się zmieniło. Obecnie marka ma ogólną ocenę niezawodności na bardzo wysokim poziomie i cieszy się dużą popularnością wśród kierowców.

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.