Leasing samochodów Lexus - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Czy leasing samochodów to dobra opcja?

Czy zawsze chcesz jeździć najnowszym modelem bez kupowania go za duże pieniądze? Możesz to mieć! Rozwiązanie to leasing samochodów Lexus. Przez długi czas ta metoda finansowania samochodu interesowała przede wszystkim firmy. Z drugiej strony, dzisiaj prywatne leasingowanie samochodu nie jest już niczym niezwykłym. 

To przemawia za leasingiem samochodów

  • Relatywnie niskie stawki leasingowe na dłuższe okresy
  • Bezpieczeństwo planowania dzięki stałym stawkom
  • Duży kapitał na początku umowy nie jest obowiązkowy
  • Możesz obniżyć miesięczne raty płacąc na początku większą sumę
  • Dostęp do aktualnych samochodów
  • Łatwa zmiana modelu z kolejnym leasingiem
  • Na żądanie zwrot lub zakup
  • Bez kłopotów z odsprzedażą pojazdu
Leasing samochodów Lexus - Katowice
Leasing samochodów Lexus - Piekary Śląskie

Leasing samochodów – co to takiego?

Leasing Lexus to metoda finansowania, która zasadniczo działa podobnie do umowy najmu. Przedmiot leasingu jest finansowany przez leasingodawcę i przekazywany klientowi za opłatą miesięcznej raty. Przedmiot leasingu zwykle pozostaje własnością leasingodawcy.

Korzyść: Jako klient leasingowy możesz elastycznie dostosowywać się do zmian technologicznych bez konieczności narażania się na wysokie koszty zakupu auta.

Jako leasingodawca przejmujemy na siebie koszty rejestracji a Ty jako klient możesz bez ograniczeń korzystać z nowego samochodu. Po wygaśnięciu umowy leasingowej przedmiot jest zwracany nam jako firmie leasingowej i może zostać zakupiony przez Ciebie, jeśli taka jest Twoja wola i pozwalają na to warunki umowy.

Lexus – podróżuj luksusowo

Lexus to kwintesencja japońskiego luksusowego samochodu. Marka ta od dziesięcioleci znana jest z obsesji na punkcie jakości. Od pierwszego modelu Lexusa, firma pokazała, że ​​uznani producenci luksusowych samochodów będą musieli podnieść wysoko poprzeczkę, aby konkurować z Lexusem.

Samochód Lexus plasuje się wysoko w najbardziej wiarygodnych raportach konsumenckich, co zwiększa jego niezawodność i trwałość. Mimo to, jak na samochód luksusowy, Lexus jest nie tylko przystępny cenowo, ale także oferuje niższe koszty naprawy i ogólnie mniej problemów. 

Samochód Lexus pochodzi od jednego z najbardziej zaufanych producentów samochodów, Toyoty, marki znanej z solidnych silników oraz wysokiej jakości prowadzenia i kierowania. Lexus przenosi tę innowację i design na wyższy poziom dzięki samochodom, które mają mocne silniki, wspaniałe funkcje i fantastyczne osiągi w każdych warunkach, od najmniejszych ulic po najbardziej wyczerpujące autostrady.

Leasing samochodów Lexus - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Lexus nie ma konkurentów

Lexus ma długą historię zdobywania wysokich ocen w testach niezawodności. Niemal we wszystkich Lexus plasuje się na pierwszym miejscu wraz z Porsche. Jednak w przeciwieństwie do większości Porsche, które zazwyczaj mają znacznie niższy roczny przebieg, Lexus produkuje samochody do codziennej jazdy i pokonywania imponujących odległości bez większych problemów. Co więcej, Lexus sprzedaje każdego roku na całym świecie od 700 000 do 800 000 pojazdów, podczas gdy sprzedaż Porsche jest kilkakrotnie niższa.

Lexus dostosowany do komfortu kierowców i pasażerów

Lexus stara się zapewniać jak najlepsze wrażenia z jazdy samochodem luksusowym, z elementem ludzkim w centrum tego celu. Oznacza to osiągnięcie równowagi między formą i funkcją w kabinie, aby zoptymalizować komfort i wydajność. Używa tylko najlepszych materiałów, aby zapewnić luksusowe siedzenia, piękne wyposażenie i zaawansowane, intuicyjne narzędzia technologiczne, od nawigacji, przez klimatyzację, po rozrywkę. Doświadczenie kierowcy jest dokładnie badane i dopracowywane pod każdym względem, a rozmieszczenie, wygląd, dotyk, kształt i rozmiar każdego udogodnienia są starannie przemyślane w celu uzyskania optymalnego komfortu i wydajności.

Innowacyjność kluczem do sukcesu

Jedną z głównych zasad Lexusa jest wiodąca pozycja w projektowaniu dzięki innowacjom. Zgodnie z japońską kulturą, produkt Lexusa musi spełniać najwyższe standardy, w tym dostarczać najnowocześniejszych innowacji i technologii. Od wyjątkowej wydajności i osiągów starannie zaprojektowanych silników po złożony proces lakierowania nadwozia, który zapewnia głębokie, trwałe i nieskazitelne wykończenie, innowacja Lexusa błyszczy. Lexus z dumą dostarcza nowe technologie, które poprawiają życie klientów, w tym pierwszy na świecie luksusowy pojazd hybrydowy oraz pierwszy aktywny system wykrywania pieszych.

Podsumowując, każdy model Lexusa to kompletny pakiet, oferujący wszystko, czego możesz potrzebować od nowoczesnego samochodu, a nawet więcej. To sprawia, że uwielbiamy tę markę i z przyjemnością polecamy leasing samochodów Lexus.

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.