Leasing samochodów - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

A może leasing samochodu osobowego?

Kupując pojazd, twoim pierwszym odruchem zapewne mogą być myśli w kierunku zakupu. Istnieje jednak ciekawa alternatywa, którą z pewnością warto rozważyć – jest nią leasing samochodu.

Leasing samochodu ma kilka wyraźnych zalet w porównaniu z zakupem, jednak to, czy leasing samochodu jest dobrym pomysłem akurat dla Ciebie, zależy od indywidualnych okoliczności, preferencji jazdy i sytuacji finansowej.

Jakie są korzyści z leasingu samochodu? 

Leasing samochodu jest teoretycznie podobny do wynajmu mieszkania. Jako leasingobiorca płacisz pewne opłaty wstępne wraz z miesięcznymi opłatami za korzystanie z samochodu, ale w rzeczywistości nie jesteś jego właścicielem. Każda umowa leasingu zawiera warunki, których musisz przestrzegać, a po upływie uzgodnionego okresu zwracasz samochód firmie leasingowej bądź w zależności od zwartej umowy leasingu masz możliwość wykupu auta. Ten rodzaj umowy ma kilka zalet, które mogą sprawić, że leasing będzie dla Ciebie o wiele lepszy niż zakup samochodu. Poniżej przedstawimy pokrótce kilka najważniejszych korzyści, które stanowią główne atuty przemawiające za leasingiem samochodu.

Leasing - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
leasing samochodów - Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie 02
 • Niskie miesięczne raty
  Jedną z największych zalet, które niesie za sobą leasing samochodów są zazwyczaj niższe miesięczne raty niż w przypadku pozyskiwania finansowania na zakup samochodu.
  Finansując zakup pojazdu, płacisz od razu całą cenę zakupu auta lub korzystając z kredytu na zakup samochodu przez cały okres finansowania płacisz określoną kwotę kapitału wraz z odsetkami.
  Natomiast raty leasingowe są obliczane nieco inaczej. Zamiast płacić za całą wartość samochodu, Twoje miesięczne płatności pokrywają amortyzację pojazdu (plus czynsz i podatki) w okresie leasingu. Ponieważ finansujesz tylko amortyzację, a nie cenę zakupu, Twoja miesięczna płatność będzie zwykle znacznie niższa niż np. kwota raty kredytu na jego zakup.
 • Niskie koszty na start
  Zaliczki na zakup pojazdu mogą sięgać nawet 20% jego wartości rynkowej, natomiast w przypadku, gdy decydujesz się na leasing często wymaga jest dużo niższa kwota lub w określonych przypadkach leasing samochodów odbywa się bez zaliczki. Zazwyczaj będziesz musiał zapłacić za pierwszy miesiąc opłatę początkową, podatki i opłaty rejestracyjne, a także inne opłaty niezbędne przy podpisywaniu umowy leasingu, ale finalnie koszt jest zwykle niższy niż gotówka, którą musisz odłożyć na sfinansowanie zakupu samochodu.
 • Niższe koszty naprawy
  Leasing samochodów osobowych obejmuje stosunkowo krótkie okresy, dlatego większość napraw będzie objęta gwarancją producenta. W niektórych przypadkach producent pokrywa także koszty konserwacji. Przeglądając umowę leasingu i umowy gwarancyjne lub serwisowe, pamiętaj, aby zrozumieć, jakie naprawy i przeglądy są nimi objęte, aby uniknąć nieoczekiwanych rachunków za serwis pojazdu.
 • Nie musisz się martwić o odsprzedaż
  W przypadku umów leasingu na czas określony, po zakończeniu umowy po prostu zwracasz leasingowany pojazd i wybierasz następny samochód. Nie dotyczą Cię kłopoty związane z odsprzedażą samochodu, a wartość auta po zakończeniu leasingu jest odpowiedzialnością firmy leasingowej, a nie Ciebie. Oczywiście istnieje możliwość zawarcia w umowie leasingowej warunku, który pozwoli Ci na wykupienie auta po zakończeniu okresu leasingowania.
 • Możesz bezproblemowo dostać nowy samochód co kilka lat
 • Leasing samochodów osobowych trwa zwykle od 24 do 48 miesięcy. Ponieważ okresy leasingu są stosunkowo krótkie, możesz jeździć nowym samochodem z najnowszymi technologiami i standardami bezpieczeństwa bez zobowiązań lub kłopotów z zakupem lub sprzedażą obecnego, gdy nadejdzie czas na modernizację. Po wygaśnięciu umowy leasingu po prostu zwracasz samochód do leasingodawcy, wybierasz następny pojazd i podpisujesz nową umowę leasingu.
 • Więcej pojazdów do wyboru
  Wielu osobom marzy się konkretny model samochodu, ale mogą mieć trudności z zakwalifikowaniem się do finansowania jego zakupu. Leasing samochodu otwiera jednak drzwi do droższych modeli i pakietów wyposażenia, ponieważ zazwyczaj wiąże się z niższą miesięczną opłatą za ten sam pojazd. Zapewnia to większą elastyczność w zakresie opcji pojazdu, dzięki czemu możesz wybrać ten, który jest Twoim wymarzonym i najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.
 • Możesz mieć możliwość zakupu samochodu po zakończeniu leasingu
  Leasing często obejmuje opcję zakupu po z góry ustalonej cenie. Możesz skorzystać z tej opcji, jeśli kochasz swój samochód lub cena zakupu jest niższa niż jego wartość rynkowa. Z drugiej strony możesz zrezygnować z tej opcji, jeśli cena zakupu przekracza wartość pojazdu. Chociaż może to sprawić, że będziesz żałować, że nie kupiłeś go od samego początku, daje to szansę na „jazdę próbną” pojazdem przez kilka lat, zanim zdecydujesz się na jego zakup.
Leasing samochodów osobowych - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
Leasing - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie 02

AUTOFEE – przejrzyste ogłoszenia

Leasing samochodów Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA

W AUTOFEE przygotowaliśmy przejrzystą ofertę produktową, której warunki wyszukiwania są jasne i zrozumiałe. Każdy z pewnością w prostu sposób wyszuka najbardziej pożądanego przez siebie produktu. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami, podczas którego z chęcią udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji.

AUTOFEE to elastyczna oferta dla każdego

Leasing samochodów Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Dla Państwa wygody oraz zwiększając naszą konkurencyjność oraz atrakcyjność oferujemy różne sposoby finansowania:

 • Kredyty samochodowe z banku – współpracujemy z najlepszymi bankami na rynku, które posiadają korzystną ofertę kredytów samochodowych. Pośredniczymy w całej transakcji i pomagamy dopełnić wszelkich formalności. W tym przypadku kredyt jest produktem bankowym, dlatego należy przy jego wyborze liczyć się z dodatkowymi opłatami określonymi przez bank. Ponadto należy przejść pozytywnie analizę finansową i posiadać odpowiednią zdolność finansową. Każdy bank ma nieco inny sposób metodyki wyliczania zdolności finansowej, dlatego nasza współpraca z różnymi bankami jest korzystna również z tego punktu widzenia. W przypadku kredytu samochodowego pojazd najczęściej stanowi zabezpieczenie spłaty tego zobowiązania i bank wymaga dokonania zastawu na danym samochodzie. Poza zastawem popularnymi formami zabezpieczenia jest przewłaszczenie a także cesja z polisy ubezpieczenia danego samochodu. Kredyt samochodowy jest udzielany na podstawie ustawy Prawo Bankowe.
 • Pożyczki – alternatywą w stosunku do kredytów samochodowych udzielanych przez banki jest pożyczka najczęściej udzielana przez firmy leasingowe. W odróżnieniu od kredytu bankowego taka pożyczka nie wymaga załatwiania zbyt wielu formalności i nie jest udzielana na konkretny cel. Pożyczka jest udzielana na podstawie Kodeksu cywilnego.

To jaka opcja finansowania zakupu samochodu jest najbardziej opłacalna dla Ciebie – czy jest to kredyt samochodowy, pożyczka czy leasing zależy od Twojej indywidualnej sytuacji i historii finansowej, a także od preferencji i oczekiwań, które wiążesz z nowym samochodem. Kontaktując się z naszymi pracownikami uzyskasz niezbędne informacje w każdym temacie, które z pewnością pomogą Ci w podjęciu właściwej, najlepszej dla siebie decyzji.

Jakie marki samochodów polecamy w opcji leasingu?

Leasing samochodów Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA – Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

 • Audi – stało się sławne dzięki doskonałości w sportach motorowych na początku XX wieku. W latach siedemdziesiątych Grupa Volkswagen zakupiła udziały w Audi, wykorzystując ich doświadczenie w produkcji i inżynierii.
 • Hyundai – chociaż Hyundai zaczynał jako dostawca niedrogich samochodów ekonomicznych, teraz jest wielkim hitem w świecie motoryzacji, oferując wiele imponujących pod względem technicznym i doskonale zaprojektowanych pojazdów.
 • Renault – marka ta to długoletnia francuska tradycja i gigant motoryzacyjny, zwłaszcza po nawiązaniu współpracy z japońską marką Nissan.
 • Dacia – wypada bardzo dobrze w badaniach satysfakcji i wiarygodności właścicieli. Dacia z reguły produkuje znacznie lepszy samochód niż powinny być w tej cenie i za to jest uwielbiana.

Leasing samochodów Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA – Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

 • Peugeot – w ciągu ponad 200-letniej historia marki Peugeot ewoluowała i rosła, i to co jest dla nas najbardziej istotne, nadal możesz kupować jej samochody.
 • Mercedes – od kilkudziesięciu lat jest niezmiennie uznawana za najpopularniejszą markę samochodów luksusowych pod względem sprzedaży.
 • BMW – to marka, która jest synonimem wysokiego statusu, a ich pojazdy zapewniają niezrównane wrażenia z jazdy.
 • Toyota – chociaż Toyota ma siedzibę w Japonii, jest firmą prawdziwie globalną. Wiele jej modeli jest projektowanych i produkowanych w Europie.
 • Lexus – samochody zaprojektowane z myślą o luksusowym komforcie zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, zapewniają niezwykle płynną i cichą jazdę w każdych warunkach.
 • KIA – marka ta miała dość słabą reputację na przełomie lat 90. i 2000. Jednak w ciągu ostatnich 10 lat naprawdę zmienili jakość i zadowolenie klientów związane z ich pojazdami wspięło się na sam szczyt

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Szybkie linki leasing:

Audi leasing samochodu
Hyundai leasing samochodu
Renault leasing samochodu

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.