Leasing samochodów BMW - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Leasing samochodów BMW - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Leasing samochodów czym właściwie jest?

Najprościej rzecz ujmując, leasing samochodów BMW to wynajem pojazdu na czas określony na stałych warunkach umownych. Jako leasingobiorca płacisz dostawcy (leasingodawcy) za to miesięczną kwotę, czyli stawkę leasingową. W okresie obowiązywania umowy możesz korzystać z samochodu jak z własnego, ale po zakończeniu umowy musisz oddać go firmie leasingowej lub wykupić w zależności od zawartej umowy. W razie potrzeby możesz po prostu podpisać nową umowę na inny samochód.

Leasing BMW – Okres określasz z góry w umowie. Większość umów zawierana jest na okres od 12 do 36 miesięcy. 

Leasing samochodów i jego zalety

Nie możesz zdecydować, czy skorzystać z leasingu samochodowego, czy nie? Oto kilka korzyści, które mogą pomóc w podjęciu decyzji.

1. Zaplanowany budżet dzięki stałym stawką leasingowym

Każdy, kto zdecyduje się na podpisanie umowy leasingowej, uzgadnia z dostawcą stałe stawki leasingowe. Dzięki temu możesz dokładnie obliczyć, jakie koszty będziesz musiał ponieść i ile pieniędzy musisz zapłacić za samochód miesięcznie. Oznacza to, że leasingobiorca nie musi potem płacić dużych sum.

2. Zawsze jeździsz najnowszymi pojazdami

Dużą zaletą leasingu jest to, że nie musisz od razu kupować nowego samochodu. Zamiast tego jest tylko leasing samochodów BMW. Jako leasingobiorca zawsze możesz jeździć najnowszymi modelami samochodów. Po wygaśnięciu umowy możesz z łatwością ponownie leasingować najnowszy pojazd, jeśli masz na to ochotę. Dzięki temu Twój samochód jest zawsze wyposażony w najnowsze technologie. Ponadto najnowsze samochody są zazwyczaj również bardziej energooszczędne. Możesz nawet leasingować samochody hybrydowe lub elektryczne i całkowicie zrezygnować z silników spalinowych.

Leasing samochodów BMW - Katowice
Leasing samochodów BMW - Łódź

3. Nie musisz sam płacić za naprawy

Ponieważ jesteś tylko leasingobiorcą, a więc nie właścicielem pojazdu, zwykle nie musisz płacić za drogie naprawy. Często są one wymagane dopiero po kilku latach, a ponieważ zwracasz samochód po zakończeniu umowy, możesz uniknąć kosztów, które powstały na przykład z powodu zużycia.

4. Nie musisz martwić się sprzedażą

Leasing BMW oferuje, że leasingobiorca nie musi martwić się o sprzedaż. Zamiast tego po prostu zwraca pojazd leasingodawcy i wybiera nowy samochód. Sprzedaż samochodu jest stosunkowo kłopotliwa. Na przykład musisz robić zdjęcia i szukać zainteresowanych. Aby osiągnąć najlepszą możliwą cenę, potrzebujesz pewnej umiejętności negocjacyjnej. Jeśli zamiast tego leasingujesz samochód, nie musisz się o to martwić i po prostu zwracasz pojazd po upływie terminu.

Leasinguj BMW w AUTOFEE

Założona w 1916 roku przez Gustava Otto i Karla Friedricha Rappa, marka BMW szybko zyskała popularność na całym świecie dzięki modelom, które są zarówno piękne, jak i wydajne. Marka BMW jest bardzo popularny wśród kierowców z różnych powodów.

Zalety BMW

Rzeczywiście, posiadanie BMW ma wiele zalet w porównaniu z samochodem innej marki. Od wydajności po bezpieczeństwo, skorzystaj ze wszystkich zalet oferowanych przez niemieckiego dealera już dziś i zgłoś się do AUTOFEE!

Leasing samochodów BMW - Piekary Śląskie

1. Bezpieczeństwo

BMW mają być najbezpieczniejszymi samochodami, jakie można kupić na rynku. Co roku BMW nagradzane jest za bezpieczeństwo, co dowodzi, że należą do najlepszych w swojej kategorii. Niektóre z ich zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa obejmują przyczepność w każdych warunkach pogodowych, ulepszony system hamowania, kontrolę zjazdu ze wzniesienia, ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu, noktowizor i wiele innych.

2. Luksus

BMW ma reputację jednego z najbardziej luksusowych producentów samochodów. Rzeczywiście, każdy z ich pojazdów jest starannie zaprojektowany z myślą o komforcie i stylu. Wszystkie użyte materiały są z najwyższej półki, co sprawia, że ​​masz wrażenie, że jeździsz najbardziej eleganckim autem. Nawet podstawowe modele BMW są produkowane zgodnie z tym standardem i zawierają szlachetne materiały. Posiadanie BMW jest symbolem sukcesu społecznego, więc możesz pokazać, na co ciężko pracowałeś.

Leasing samochodów BMW - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie 02

3. Wartość

Jeśli szukasz pojazdu z maksymalnymi funkcjami, BMW jest odpowiedzią na Twój problem. Nawet podstawowy model BMW jest wyposażony w więcej funkcji niż większość modeli innych marek. BMW jest również poszukiwane, co oznacza, że nie tracą one na wartości w porównaniu z innymi pojazdami.

4. Wydajność

BMW są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które pozwolą Ci osiągnąć najwyższe osiągi i prędkość podczas jazdy. Większość ich modeli jest wyposażona w turbodoładowane silniki, które zapewniają dodatkowe osiągi podczas jazdy. Ich systemy zawieszenia są precyzyjnie dostrojone, więc nie poczujesz większości wybojów, które możesz napotkać.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.