Leasing samochodów Mercedes - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Leasing samochodowy - zasady

Leasing samochodów Mercedes to opcja finansowania samochodu, polega na posiadaniu nowego pojazdu na podstawie umowy leasingu zawartej z firmą leasingową na określony okres, zazwyczaj od 2 do 3 lat.

Często ustalany jest limit kilometrów. Większość umów przewiduje maksymalny dozwolony przebieg od 10 000 do 15 000 km/rok. Ponadto w momencie zawierania umowy leasingu wpłacany jest wkład własny stanowiący kaucję zabezpieczającą. Kwota ta stanowi w większości przypadków od 10 do 15% ceny pojazdu.

Leasingobiorca zobowiązuje się do płacenia czynszu co miesiąc przez cały uzgodniony okres i na podanych warunkach. W przypadku braku płatności leasingodawca może wypowiedzieć umowę. Ma prawo domagać się odszkodowania, a nawet zwrotu pojazdu, bez konieczności zwracania klientowi już wpłaconych miesięcznych opłat.

Po zakończeniu umowy leasingu, leasingobiorca ma dwie możliwości:

  • Kupić pojazd: w tym przypadku staje się właścicielem. Wpłaca kwotę wstępnie określonej opcji kupna, potrącając kaucję wpłaconą przy podpisaniu umowy.
  • Zwróć pojazd do firmy, która udzieliła leasingu. Firma leasingowa zwraca leasingobiorcy kaucję zabezpieczającą. Leasingodawca może jednak odliczyć koszty, jeśli pojazd jest w złym stanie lub jeśli przebieg zostanie przekroczony.

Jak działa leasing samochodowy?

Leasing samochodów Mercedes to wynajem, który działa długoterminowo. Osoba zainteresowana pojazdem i chcąca go w tej formie sfinansować kontaktuje się z naszymi pracownikami AUTOFEE. Uzgadniamy wszystkie szczegóły, wyjaśniamy cały proces i odpowiadamy na wszystkie pytania. Następnie zawieramy umowę między na z góry ustalonych warunkach i oddajemy w Twoje ręce wybrany przez Ciebie pojazd.

Leasing samochodów Mercedes - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie 02

Leasing samochodowy: jego zalety

Ta operacja jest interesująca dla kierowców, którzy chcą regularnie zmieniać pojazdy, aby korzystać z nowego samochodu wyposażonego w najnowsze technologie. Ale to nie jedyny powód, który motywuje ten wybór. Kierowca może mieć pojazd z najwyższej półki bez konieczności płacenia zbyt dużych pieniędzy, jak w przypadku bezpośredniego zakupu. Ponadto leasingobiorca ma możliwość odkupienia pojazdu zaraz po wygaśnięciu umowy.

Leasing Mercedes to również możliwość opłacania niższych czynszów niż miesięczne raty przewidziane w ramach klasycznego kredytu samochodowego. Wśród innych zalet leasingu samochodowego możemy również zwrócić uwagę na następujące punkty:

  • Kierowca nie musi się martwić o sprzedaż swojego pojazdu po zakończeniu umowy.
  • Zainteresowana strona może zdecydować się na formułę all-inclusive, która obejmuje w swoim leasingu, oprócz wynajmu pojazdu, ubezpieczenie, konserwację i różne usługi.
  • Finansowanie dostosowane jest do każdego budżetu, aby klient nie był zbyt zadłużony.

Wybierz samochody marki Mercedes w opcji leasingu

Samochody Mercedes-Benz to najbardziej zaawansowane, luksusowe i nastawione na osiągi samochody na świecie. Producenci Mercedesa każdego roku stają się coraz lepsi, przesuwając mury innowacji i produkując przełomowe pojazdy.

Mercedes - najlepsze korzyści

Mercedes-Benz to produkt najwyższej jakości wykonania. Każdy szczegół samochodu jest przemyślany i zrealizowany. Marka jasno daje do zrozumienia, że interesują ją zarówno wrażenia z kabiny, jak i wrażenia z jazdy.

Mercedes-Benz to jeden z najbardziej ekologicznych pojazdów na świecie. Posiada nową funkcję ECO Stop/Start i zaawansowaną dwutrybową hybrydę z pełnym zasilaniem elektrycznym, a także liczne dodatkowe innowacje, które jeszcze bardziej zmniejszają zużycie paliwa i emisję spalin w przypadku konwencjonalnych silników paliwowych.

Mercedesy są niezwykle wygodne w prowadzeniu, a także zapewniają ogromny komfort wszystkim pasażerom. Wnętrze jest super wygodne, z ogromnym zakresem regulacji siedzeń.

Mercedesy są zbudowane z myślą o trwałości. Są uosobieniem stylu i treści. Używają wysokiej jakości części i materiałów w całym pojeździe, a ich dbałość o szczegóły nie ma sobie równych.

Mercedes – dlaczego warto?

Samochody marki Mercedes Benz są warte swojej ceny, ponieważ oferują poziom luksusu, wyrafinowania i prestiżu, któremu trudno dorównać. Mercedes Benz jest również liderem w dziedzinie innowacji motoryzacyjnych i zawsze stara się dostarczać najlepszą technologię, osiągi i wrażenia z jazdy w całej gamie modeli.

Samochody Mercedes Benz zawsze oferują pierwszorzędne wrażenia w każdym oferowanym przez siebie pojeździe. Nie tylko wyglądają elegancko i wyrafinowanie na zewnątrz, ale także oferują kierowcom i pasażerom bardzo wyrafinowaną i luksusową jazdę. Mercedesy różnią się od większości innych samochodów, ponieważ cechują się przyjemną równowagą osiągów, wyrafinowania, luksusu i prestiżu.

Szybkie linki leasing:

Audi leasing samochodu
Hyundai leasing samochodu
Renault leasing samochodu

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.