Leasing samochodów Hyundai - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Czym dokładnie jest leasing samochodów?

Leasing samochodów Hyundai to wynajem pojazdu na z góry określony czas – zwykle od roku do trzech lat. Leasing to wynajem lub przekazanie użytkowania, co oznacza, że nie jesteś właścicielem samochodu, ale płacisz miesięczną ratę leasingową, aby móc korzystać z samochodu do swoich celów. Po wygaśnięciu leasingu możesz zwrócić lub kupić samochód – lub kontynuować leasing Hyundai. Miesięczne koszty, czyli raty leasingowe, są zazwyczaj niższe niż w przypadku zaciągnięcia kredytu na finansowanie nowego samochodu. To jeden z powodów, dla których leasing stał się wartościową alternatywą dla zakupu samochodów.

Jak działa leasing samochodów?

Podstawą każdego leasingu jest umowa pomiędzy leasingodawcą a leasingobiorcą, czyli Tobą jako kierowcą, w której wymienione są ogólne warunki przeniesienia użytkowania. Co do zasady pojazd pozostaje własnością leasingodawcy. Miesięczna stawka najmu pełni rolę opłaty za użytkowanie. Umowa leasingu zawierana jest zazwyczaj na 12, 24, 36 lub 48, sporadycznie 60 miesięcy.

Dla kogo opłaca się leasing samochodowy?​

Nowe samochody należą do towarów, które w ciągu pierwszych kilku lat tracą na wartości, a potem stają się coraz bardziej awaryjne. Poza innymi zaletami, to przede wszystkim ten fakt sprawia, że leasing samochodów Hyundai jest równie interesujący dla osób prywatnych, jak i firm. Leasing jest szczególnie atrakcyjny dla firm, ponieważ pojazdy wykorzystywane do celów komercyjnych można odliczyć od podatków. Nierzadko zdarza się, że pracownicy nabywają następnie leasingowane samochody służbowe z umowy leasingowej.

Zasadniczo osoby prywatne, które wybierają leasing Hyundai, dzięki temu korzystają z redystrybucji obciążeń finansowych, które w przeciwnym razie musiałyby zostać załatwione przy zakupie samochodu – lub musiałyby być zarządzane za pomocą (zwykle droższej) pożyczki. Pozostajesz więc płynny finansowo i nadal możesz sobie pozwolić na nowy samochód zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Leasing Hyundai - Łódź

Polecamy samochody marki Hyundai

Hyundai, to koreańska marka założona w Seulu w 1967 roku. Nowe modele Hyundai są innowacyjne we wszystkich swoich aspektach, w przeciwieństwie do innych producentów, koreańska marka jest zaangażowana w podejmowanie ryzyka i wygrywanie. Jego projekty zachęcają nas do zachwycania się wszystkimi szczegółami, do spędzenia długiego czasu przyglądając się jego karoserii i jego krzywiznom oraz bardzo wyjątkowej gamie kolorów.

Leasing Hyundai Katowice

Hyundai oferuje szeroką gamę silników

Jeśli coś charakteryzuje Hyundai, to różnorodność oferowanych opcji mechanicznych. W większości przypadków oferuje dwie konwencjonalne wersje z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym. Ponadto stawia na różne warianty aut hybrydowych i elektrycznych. Należy zauważyć, że w zależności od modelu będzie miał mniej lub więcej wariantów.

Mocne silniki na wiele kilometrów

Prestiż i uznanie zdobywa się często dzięki ustnym przekazom, doświadczeniu i popularnym opiniom. W związku z tym, jeśli jest jedna rzecz, która przyniosła korzyści Hyundaiowi przez lata, to jest to reputacja posiadania dobrych, niezawodnych i trwałych silników.

Zdobycie miana dobrego silnika nie jest czymś, co można osiągnąć z dnia na dzień. Aby uzyskać ten prestiż, wielu kierowców musiało pokonywać duże odległości bez awarii silnika Hyundai. Dlatego wystarczy jedno złe doświadczenie, aby stracić cały prestiż. Jeśli przez cały ten czas Hyundai udało się utrzymać sławę ponad konkurentami, to dlatego, że oferuje silniki, które dają kierowcom większe poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli więc potrzebujesz samochodu do pokonywania długich dystansów i dużych przebiegów za rozsądną cenę, zalecamy rozważenie Hyundai jako jednej z najbardziej opłacalnych opcji.

Świetny wystrój wnętrz i na zewnątrz

W przeciwieństwie do lat ubiegłych, dziś Hyundai oferuje doskonałe, atrakcyjne wzornictwo dystrybuowane przez każdy ze swoich modeli. Nowe projekty Hyundai charakteryzują się poprawą współczynnika oporu powietrza dzięki przełomowej i odważnej linii zewnętrznej. Jeśli spojrzymy na wygląd zewnętrzny, kształty jego karoserii są bardzo wyraźne i dźwięczne, więc w zależności od wybranego koloru karoseria może być mocno podkreślona lub „zakamuflowana”.

Z drugiej strony, jeśli zajrzymy do środka, znajdziemy sprzęt z najwyższej półki, z całkowitym brakiem fizycznych elementów sterujących. Kabina pasażerska Hyundai znacznie się rozwinęła w ostatnich latach. Niemal z dnia na dzień koreańska marka odeszła od konwencjonalności i w pełni wkroczyła we współczesną przyszłość, stawiając na technologię (cyfryzację) i dotyk. Z naszego punktu widzenia wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, jednak podczas użytkowania wymaga znacznie więcej uwagi, ponieważ zmusza nas do odwrócenia wzroku od jego zarządzania. Ogólnie rzecz biorąc, wizerunek wnętrza jest fantastyczny, ogromny krok w przyszłość pod względem wzornictwa, jakości i wykończeń. 

Leasing Hyundai - Piekary Śląskie

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z AUTOFEE.

Szybkie linki leasing:

Audi leasing samochodu
Hyundai leasing samochodu
Renault leasing samochodu

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.