Leasing samochodów KIA - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Leasing samochodów jedna z korzystnych opcji posiadania auta

Jeśli potrzebujesz nowego samochodu, masz teraz kilka opcji. Oprócz bezpośredniego zakupu samochodu z kredytowaniem lub bez, istnieją również różne formy posiadania samochodu mi.in. leasing samochodów KIA dla firm i osób prywatnych.

Leasing samochodów – czego potrzebujesz?

Leasing KIA.  Potrzebujesz jedynie niewielkiego lub żadnego kapitału własnego, w zależności od oferty leasingodawcy. Masz wysoki poziom bezpieczeństwa i z góry ustalony budżet, ponieważ miesięczne raty są stałe do końca umowy. Po wygaśnięciu umowy możesz zwrócić pojazd lub w razie potrzeby go kupić.

Leasing samochodów – co to takiego?

Koncepcja leasingu zakłada, że leasingobiorca przez z góry określony okres użytkowania m.in. otrzymuje samochód od wynajmującego. Sam samochód pozostaje własnością wynajmującego, a najemca płaci za niego wcześniej ustalony czynsz. Obie strony mogą uzgodnić, że samochód może lub musi zostać przejęty przez najemcę po zakończeniu okresu umowy.

Jakie są zalety leasingu?

Wielką zaletą leasingu jest to, że otrzymujesz albo nowy samochód, albo samochód jak nowy bez dużych nakładów inwestycyjnych. W czasie trwania umowy, która wynosi zwykle od 1 do 3 lat, praktycznie nie potrzebujesz żadnych napraw ze względu na zużycie eksploatacyjne, a na pojazdy zazwyczaj udzielana jest gwarancja producenta. Nie decydujesz się na użytkowanie jednego modelu pojazdu przez długi czas. Po zakończeniu leasingu możesz zwrócić pojazd. Osoby prowadzące działalność na własny rachunek mogą ubiegać się o niższe miesięczne stawki leasingowe a wszystkie inne koszty eksploatacji pojazdu odliczyć do celów podatkowych. Ważne jest tylko, aby utrzymać pojazd w dobrym stanie i nie musisz spodziewać się wysokich dopłat po jej zwrocie. 

Leasing samochodów KIA - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie
Leasing samochodów KIA - Piekary Śląskie

Dlaczego skorzystać z leasingu?

W przypadku leasingu pojazdu potrzebujesz niewielkiego lub żadnego kapitału własnego, ponieważ musisz płacić tylko miesięczne raty leasingowe. Pozostają one takie same przez cały okres i dlatego są łatwe do zaplanowania. W zależności od warunków leasingu stać Cię nawet na samochód wyższej jakości niż gdybyś go kupił. Ponadto nie zobowiązujesz się na tak długo do konkretnego modelu pojazdu. Po wygaśnięciu umowy zwracasz pojazd. Leasing KIA to dobra alternatywa dla kupowania, zwłaszcza w przypadku najnowszych pojazdów, które wciąż bardzo szybko się rozwijają technicznie. 

Komu przyda się leasing samochodów?

  • Osoby prywatne:
    Leasing samochodów KIA jest szczególnie opłacalny dla osób prywatnych, które nie chcą planować posiadania samochodu na dłużej niż 3 lata. Standardowe umowy leasingu zawierane są na okres od 12 do 36 miesięcy. W tym czasie koszty leasingu można łatwo obliczyć, a nowe pojazdy praktycznie nie będą wymagały napraw ze względu na zużycie eksploatacyjne.
  • Przedsiębiorcy:
    W przypadku osób prowadzących działalność na własny rachunek pojazdy nie pojawiają się w bilansie, ponieważ nigdy nie są własnością firmy. Miesięczne stawki leasingowe oraz wszelkie inne koszty związane z pojazdem można odliczyć jako koszty eksploatacyjne. Nie wpływa to na wskaźnik kapitału własnego, który jest szczególnie istotny dla zdolności kredytowej firmy.

KIA marka polecana w opcji leasingu

Na początku XXI wieku Kia słynęła z produkcji tanich, nijakich pojazdów. Od tego czasu niezawodność Kia znacznie się poprawiła, a dziś jest uważana za jedną z najbardziej niezawodnych marek i dobrą opcję dla kierowców poszukujących pojazdu o niskich wymaganiach konserwacyjnych.

Jeśli poszukujesz niezawodnego samochodu, nie możesz pominąć marki Kia. W ostatnich latach jej osiągi i parametry znacznie się poprawiły i obecnie przebijają większość producentów pod względem długowieczności. Nieźle też radzą sobie w starciu z niektórymi ze swoich głównych rywali. Kia to obecnie jedna z najbardziej niezawodnych marek samochodów, więc jeśli niezawodność jest Twoim głównym priorytetem, zdecydowanie powinieneś spojrzeć właśnie na tą markę samochodów. 

Kia jest znana z tego, że stawia na wartość, a samochody kosztują nieco mniej niż wielu rywali, ale starają się być równie atrakcyjne.

Innym ważnym punktem sprzedaży Kia jest wiodąca na rynku gwarancja niewielu producentów decyduje się na tak długi okres gwarancyjny. A to, że Kia oferuje siedmioletnią gwarancję mówi samo przez się.

Leasing samochodów KIA z AUTOFEE

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą opcją leasingu samochodowego zapraszamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na naszej stronie internetowej. Skorzystaj również z opcji kontaktu bezpośredniego, nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci dokonać najlepszej decyzji związanej z samochodem.

Leasing samochodów KIA - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie 02

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.