Wynajem Długoterminowy Peugeot - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Wynajem długoterminowy w AUTOFEE

Wynajem długoterminowy to specjalna oferta wynajmu samochodów od AUTOFEE dla klientów, którzy potrzebują samochodu na dłuższy okres od około miesiąca do roku. Dla takiego okresu użytkowania wynajem długoterminowy jest często rozsądną alternatywą dla finansowania zakupu samochodu czy korzystania leasingu. W przypadku wynajmu długoterminowego jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom warunki, które są korzystniejsze niż w przypadku wynajmu krótkoterminowego. 

Zalety wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Peugeot oferuje następujące korzyści, szczególnie dla klientów korporacyjnych:

 • Samochód dostępny natychmiast
 • Szybka i nieskomplikowana procedura składania zamówienia
 • Brak rygorystycznych zobowiązań umownych
 • Możliwość zaplanowania stałej ceny wynajmu
 • Możliwość anulowania w dowolnym momencie
 • Możliwość przedłużenia w zależności od potrzeb
 • Odpowiedzialność za konserwacje, naprawy i przeglądy spoczywa na AUTOFEE
  Zniżki dla klientów korporacyjnych
 • Pełna kontrola kosztów (podatki, ubezpieczenie i utrzymanie oraz inne koszty dodatkowe są wliczone w comiesięczną stawkę wynajmu)
 • Idealny do testowania nowych technologii w krótszych okresach czasu, takich jak samochody hybrydowe czy elektryczne
 • Szeroka gama pojazdów do wyboru oferująca wszystkich producentów i różne modele
 • Co do zasady auta oferowane na wynajem długoterminowy to samochody nowe z dobrym wyposażeniem

Wynajem długoterminowy – za co płacę?

Wynajem długoterminowy Peugeot jest w zasadzie podobny do wynajmu krótkoterminowego. Różnica polega jednak na tym, że najemca płaci miesięczną ratę. Zazwyczaj jest ona ustalana indywidualnie i mamy możliwość negocjowania warunków umownych. Większość kosztów bieżących jest wliczana do czynszu przy wynajmie długoterminowym samochodu. Obejmuje to np. koszty ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej czy koszty naprawy i konserwacji. Jeśli chcesz wynająć samochód długoterminowo, odpowiadasz jedynie za mycie i tankowanie.

Standardy jakości wynajmowanych samochodów (czy to długoterminowych, czy krótkoterminowych) są zazwyczaj wysokie. Każdy, kto w dzisiejszych czasach wynajmuje pojazd, może liczyć na pojazd z najlepszym wyposażeniem i odpowiednim komfortem, nawet przy niskich i przystępnych cenach.

A może Peugeot?

Jednym z oferowanych przez AUTOFE samochodów na wynajem długoterminowy jest Peugeot, który to z pewnością jest jedną z najpopularniejszych marek w Europie. Peugeot produkuje szeroką gamę typów samochodów, od małych SUV-ów po małe samochody miejskie, od minivanów po rodzinne kombi, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Po drodze wyprodukowali również kilka klasyków, a legendarny 206 GTi stał się przedmiotem licznych pochwał i nagród.

Krótka historia Peugeota

Podobnie jak w przypadku niektórych innych firm samochodowych, nie zaczynali od produkcji samochodów. Peugeot powstał w 1810 roku i początkowo produkował narzędzia ręczne i przybory kuchenne. Ale po stworzeniu słynnego teraz logo lwa, marka wyprodukowała pierwszy samochód w 1889 roku. Potem zaczęła produkować więcej samochodów i odegrała ważną rolę we wczesnych sportach motorowych. Na początku XX wieku Peugeot produkował pojazdy 2, 4 i 6 cylindrowe.

Peugeot cieszy się dobrymi opiniami

Ogólna opinia kierowców na temat Peugeota jest taka, że ​​użytkownicy wspominają o bardzo dobrej jakości wykonania, bez względu na rodzaj silnika i wykończenia, a cena auta nie przekracza przy tym zbyt dużego budżetu. Te samochody są znane z tego, że są wygodny w prowadzeniu, biegi zmieniają się bardzo płynnie, a podwozie jest stabilne. Kierowcy, którzy są właścicielami pojazdów Peugeot, zwracają również uwagę na wyrafinowane wykończenia, które zapewniają im komfort na co dzień. Cyfrowa technologia kokpitu również cieszy kierowców.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Ponadto samochody te zapewniają dobry poziom bezpieczeństwa. Wynika to z wielu elementów wyposażenia do jazdy, które są obecne w najnowszych modelach i które pozwalają, już od pierwszego kilometra, prowadzić z pewnością.  Mówimy w szczególności o ograniczniku prędkości / tempomacie i pakiecie bezpieczeństwa, który obejmuje między innymi pomoc w utrzymaniu pasa ruchu. Nic więc dziwnego, że konsumenci codziennie cieszą się z wysokiego poczucia bezpieczeństwa prowadząc samochody marki Peugeot. W każdym razie estetyka, technologia i bezpieczeństwo są zintegrowane z najlepiej sprzedającym się samochodem we Francji. Są to naprawdę świetne osiągnięcia, które z pewnością warto przetestować.

Wynajem długoterminowy w AUTOFEE

Pracownicy AUTOFEE zapewnią Państwu pomoc w wyborze konkretnego modelu auta, tak aby było ono najlepiej dostosowane do Waszych potrzeb i oczekiwań. Ich ogromna wiedza produktowa sprawi, że przed dokonaniem wyboru będziecie dobrze poinformowani znając wszystkie parametry, wady oraz zalety danego modelu samochodu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z AUTOFEE!

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.