Wynajem długoterminowy - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Wynajem długoterminowy Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA

Wynajem długoterminowy, leasing, kredyt czy zakup samochodu? Są to pytania, które zadają sobie osoby prywatne jak również firmy te małe i te duże przy zakupie nowego pojazdu. Nie ma ogólnej odpowiedzi na te pytania, która opcja jest najlepsza. Zasadniczo wynajem długoterminowy – zwany również „abonamentem samochodowym” – jest uważany za najbardziej elastyczny sposób nabycia samochodu. Wynajem długoterminowy daje klientom pełną swobodę i dokładnie spełnia ich wymagania. Zazwyczaj pojazd nie staje się własnością najemcy, dlatego długoterminowy wynajem samochodu pozwala zaoszczędzić wszystkie koszty eksploatacji, poza paliwem. Często wypożyczalnia samochodów opłaca pełne ubezpieczenie AC, OC, a także wszelkie ponoszone koszty utrzymania, choć jest to zależne od warunków zawartej umowy wynajmu pomiędzy wynajmującym a najemcą.

Wynajem długoterminowy - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Czym jest wynajem długoterminowy samochodu?

Wynajem długoterminowy samochodów to sposób na dostęp do pojazdu bez konieczności zawierania długoterminowej umowy lub wysokich nakładów pieniężnych. Możesz wynająć samochód na określony w umowie czas, z możliwością przedłużenia, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możesz też po prostu zwrócić pojazd pod koniec ostatniego miesiąca uzgodnionego okresu najczęściej bez ponoszenia żadnych kar.

Czy wynajem długoterminowy się opłaca?

Jak wypada wynajem długoterminowy w porównaniu kosztów z innymi metodami finansowania auta?

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

W oparciu o model kosztu dziennego wynajem długoterminowy jest znacznie tańszy niż wynajem dzienny. Dzieje się tak, ponieważ zobowiązujesz się do co najmniej jednego miesiąca, podczas gdy w przypadku wynajmu dziennego nie ma minimalnego okresu wynajmu i możesz zwrócić pojazd w dowolnym momencie. Tak więc kosztowa stawka dzienna jest tańsza przy wynajmie długoterminowym.

Wynajem długoterminowy jest jednak droższy w stosunku dziennym niż leasing. Dzieje się tak dlatego, że przy umowie leasingowej zobowiązujesz się na okres od 12 do 48 miesięcy lub więcej w zależności od zawartej umowy. Jeśli chodzi o nabywanie pojazdów na zasadzie wynajmu lub leasingu, obowiązuje prosta zasada. Im dłużej się angażujesz, czyli im na dłuższy okres zawierasz umowę, tym mniejszy jest koszt dzienny samochodu. Ale jednocześnie im niższy koszt dzienny samochodu, tym warunki umowy są z reguły mniej elastyczne.

Dlaczego warto wybrać wynajem długoterminowy?

  1. Nowi pracownicy
    Wynajem długoterminowy samochodów osobowych to bardzo dobra opcja dla przedsiębiorstw, które posiadają flotę samochodów dla personelu. Kiedy nowy pracownik zaczyna pracę w firmie i ma prawo do samochodu służbowego, może być sporym ryzykiem związanie się umową leasingu od pierwszego dnia. Co się stanie, jeśli nowy pracownik nie zostanie w firmie jednak na długo? Dlatego w tym przypadku wynajem długoterminowy jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ można go zawrzeć na czas okresu próbnego pracownika i następnie można swobodnie podjąć przez obie strony decyzję o kontynuacji zatrudnienia. 
  2. Praca kontraktowa
    Wiele przedsiębiorstw generuje przychody dzięki pracy kontraktowej, a czasami praca ta wymaga konieczności posiadania dodatkowych samochodów. Ponownie, wynajem długoterminowy pozwala firmom na zakup samochodów, które są odpowiednie do celu i na okres najbardziej zbliżony do okresu trwania umowy kontraktowej. A jeśli umowa się przedłuża, łatwo wydłużyć okres wynajmu.
  3. Spróbuj teraz, a kup później
    Kiedy chcesz zmienić swój pojazd na coś zupełnie innego, ale nie jesteś do końca pewny słuszności swojego wyboru, wynajem długoterminowy okazuje się świetnym rozwiązaniem. Wynajem długoterminowy pozwala wypróbować nowy samochód przez miesiąc lub dłużej i zdecydować, czy samochód spełnia wszystkie Twoje wymagania. Niezależnie od tego, czy te wymagania dotyczą większej przestrzeni dla rodziny, lepszej ekonomii czy bardziej pomocnej technologii, wynajem długoterminowy to świetny sposób na przetestowanie danego samochodu.
Wynajem długoterminowy samochodów - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

Korzyści z wynajmu długoterminowego samochodów

Wynajem długoterminowy Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, KIA – Łódź, Katowice, Piekary Śląskie

1. Brak kosztów serwisowania i konserwacji. Kiedy bierzesz samochód na wynajem długoterminowy samochodów osobowych, to z reguły wypożyczalnia pokrywa wszystkie koszty serwisowania, konserwacji i napraw. Zapewnią również pomoc przy różnego rodzaju awariach i wypadkach.

2. Skorzystaj z własnego ubezpieczenia. W niektórych przypadkach może być zapewnione ubezpieczenie, ale zwykle bardziej sensowne jest samodzielne ubezpieczenie pojazdu, ponieważ dzięki temu miesięczne koszty będą niższe, nawet jeśli będziesz musiał uiścić niewielką opłatę administracyjną za przeniesienie polisy na wynajęty samochód.

3. Ulga podatkowa. Jeśli korzystasz z samochodu w celach biznesowych, 100% kosztów wynajmu pojazdu może zostać odzyskane z zysków firmy.

4. Wybór i dostępność pojazdu. Przy wynajmie długoterminowym będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy pojazdów, co daje możliwość zmiany pojazdu, jeśli zmienią się okoliczności.

Audi – na świecie chyba nie ma osoby, która nie rozpoznałaby charakterystycznego znaku Audi, czyli czterech połączonych ze sobą kółek. Ten światowy, niemiecki potentat samochodowy jest liderem na rynku motoryzacyjnym. Należące do grupy Volkswagen Audi cieszy się dużą popularnością wśród kierowców. Wszystkie modele Audi odznaczają się niezwykłą niezawodnością i cechuje je duża innowacyjność. Dobra jakość i mała awaryjność aut Audi sprawia, że te auta posiadają wysoką ocenę wśród ekspertów oraz użytkowników.

Hyundai – marka pochodząca z Korei Południowej. Posiada stosunkowo krótką historię, ale pomimo tego cieszy się dużą popularnością i osiąga wysokie wyniki sprzedażowe, działając w ponad 200 państwach na świecie. Do tak niebywałego sukcesu Hyundai przyczyniła się niewątpliwie wysoka bezawaryjność tych aut oraz do tej pory niespotykana w Europie, bo długa – nawet do 7 lat gwarancja.

Renault – to francuski koncern samochodowy, który może się poszczycić jedną z najdłuższych historii w świecie motoryzacji. Renault to jedna z najstarszych marek, która funkcjonuje do dziś. Te długie doświadczenie niewątpliwie przekłada się na produkty Renault, które rywalizują o miano światowego lidera pod względem liczby sprzedaży.

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych - Łódź, Katowice, Piekary Śląskie 01

Dacia – pochodzący z Rumunii producent samochodów osobowych oraz dostawczych. Panuje powszechne przekonanie, że Dacia to marka budżetowa, choć dzięki rozwojowi innowacji i postępowi technologicznemu postęp Dacia jest bez trudu zauważalny. Bez wątpienia przy wyborze samochodu warto wziąć pod uwagę również właśnie Dacia.

Peugeot – francuski producent samochodów z długą historią na rynku motoryzacyjnym. Cieszy się zaufaniem kierowców, którzy stawiają na stabilność i dobre wykonanie. Najnowsze modele Peugeot są wyposażone w zaawansowane technologiczne rozwiązania systemowe, które ułatwiają podróżowanie i czynią je przyjemniejszym nawet podczas długich tras.

Mercedes – samochody marki Mercedes są warte swojej ceny, ponieważ oferują poziom luksusu, wyrafinowania i prestiżu, któremu trudno dorównać. Mercedes jest również liderem w dziedzinie innowacji motoryzacyjnych i zawsze stara się dostarczać najlepszą technologię, osiągi i wrażenia z jazdy.

BMW – przez dziesięciolecia BMW budowało samochody, które przyciągają wzrok i zdobywają najwyższe oceny dziennikarzy motoryzacyjnych.

Toyota – pojazdy Toyota są znane ze swojej niezawodności, zaawansowanych technologii bezpieczeństwa i niskich kosztów eksploatacji. 

Lexus – marka, dla której dążenie do doskonałości nie jest tylko sloganem, ale codziennym sposobem życia, od laboratoriów projektowych po produkcję dbałość o wszystkie szczegóły jest na najwyższym poziomie.

KIA – znana z tego, że stawia na wartość, a samochody kosztują nieco mniej niż wielu rywali, ale starają się być równie atrakcyjne.

AUTOFEE oferujemy wynajem długoterminowy wyżej przedstawionych marek samochodów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej a w przypadku jakichkolwiek pytań również do bezpośredniego kontaktu z nami.

Szybkie linki leasing:

Szybkie linki wynajem długoterminowy:

Masz dosyć poszukiwania nowego samochodu w kilku źródłach jednocześnie? Wyszliśmy naprzeciw Twoim wymaganiom i umieściliśmy wszystkie marki w jednym miejscu, znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto w najlepszej cenie na rynku i dostarczymy korzystne finansowanie. Sprawdź jakie to proste.
Copyright © 2024 AutoFee.pl. All rights reserved.